Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM kolęduje z Marylą i Stingiem
21 grudnia 2009, 11:28
Radio RMF FM przygotowało specjalną świąteczną RaMóFkę. Do jej najważniejszych elementów zaliczyć można m.in. Wigilię z dziennikarzami RMF FM, Koncert Najpiękniejszych Kolęd, specjalne wydania Waszej Muzyki oraz spotkania ze Stingiem i Marylą Rodowicz.


W Wigilię, po porannym Wstawaj Szkoda Dnia prowadzonym przez Witolda Lazara i Przemysława Skowrona (6:00 – 10:00), Krzysztof Urbaniak w towarzystwie Świetnego Mikołaja (od 10:00) umili świąteczne przygotowania, przekazując liczne prezenty oraz zaglądając do Kresowiaków, którzy Między Bugiem a prawdą będą także tuż przed Wigilią.

Tuż po 13:00 na antenie rozpocznie się Wigilia z dziennikarzami RMF FM, której gospodarzem będzie Daniel Dyk. W tym programie wszyscy prowadzący będą ubierać choinkę i snuć opowieści wigilijne.

Po uroczystej Wigilii, od 17:00, RMF FM nada tradycyjny, czterogodzinny Koncert Najpiękniejszych Kolęd.

RMF MAXXX na Wiglii u Karpia
Po 21:00 Piotr Jaworski wybierać się będzie na pasterkę, oglądać bożonarodzeniowe szopki i wcielać się w rolę niespodziewanego gościa przy wigilijnym stole.

W pierwszy dzień Świąt, już od 7:00 rano, Przemysław Skowron poprowadzi specjalny poranek kolędowy, a po 10:00 Krzysztof Urbaniak przedstawi Świąteczny Alfabet Rzeczy Zwykłych oraz finał „Choinki dobrych życzeń” od słuchaczy i gwiazd.

Od 15:00 Robert Janowski spełniać będzie świąteczne życzenia muzyczne w 1. części specjalnej, świątecznej edycji programu Wasza Muzyka.

Po 18:00 Robert Konatowicz przyjrzy się różnym obrazom Madonny z dzieciątkiem, a od 22:00 Sławomir Kowalewski zajmie się Świętami daleko od domu oraz świąteczną literaturą.

W Święta w RMF Classic - zwierzęta od święta
W drugi Dzień Świąt (7:00 – 10:00), Witold Lazar wysłucha świątecznych anegdot ratowników TOPRu. Między 10:00 a 15:00 Daniel Dyk sprawdzać będzie, co zwiastują gwiazdy na niebie i jak można to interpretować.

Od 15:00 2. część świątecznego programu Wasza Muzyka, z Robertem Janowskim spełniającym muzyczne życzenia słuchaczy. Natomiast Marcin Jędrych (18:00 – 22:00) przyjmie gościa specjalnego – Stinga, który opowie o swoim dzieciństwie, związkach z Bachem i życiu we Włoszech.

Po 22:00 Tomasz Brhel spotka się z gwiazdami i ich dziećmi i porozmawia o świątecznych prezentach trafionych oraz chybionych.

W niedzielę, 10:00 – 15:00, Marta Grzywacz i Piotr Jaworski, w programie RMF Extra, nadal w świątecznym nastroju, złożą wizytę Maryli Rodowicz, aby sprawdzić, czy już jest w szampańskim nastroju.

A od 15:00, Tomasz Olbratowski i Przemysław Skowron stroić będą poświąteczne Wolne Żarty.

Fakty RMF FM przedstawią historyczna prawdę sprzed 2009 lat: od spisu ludności w Judei, przez rzeź niewiniątek, po ówczesne życie codzienne. Kolejnym ważnym tematem Faktów będą Święta innych wyznań, ich zwyczaje i tradycje bożonarodzeniowe w kraju i za granicą.

Nie zabraknie również Faktów Kulturalnych poświęconych świątecznemu repertuarowi kin czy ofercie muzeów.

Grzegorz Nałęcz, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz