Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Świątecznie w eLO RMF
22 grudnia 2009, 23:53 , aktualizacja 23:54
Święta za pasem, na witrynach sklepowych coraz więcej Mikołajów, w radiach piosenki świąteczne są już stałym punktem, więc i w eLO RMF nadszedł czas na radosne świętowanie.


Dzień przed wigilią Bożego Narodzenia, 23 grudnia antena eLO RMF zostanie zdominowana przez świątecne piosenki, ale nie tylko z Polski. Stanie się to za sprawą specjalnych wydań "To się robi po szkole" oraz "Rockowego Rozkładu Jazdy".

Od 17:00 na antenie eLO RMF zagoszczą opowieści o tradycjach związanych ze świętami Bożego Narodzenia z całego świata w specjalnym wydaniu "To się robi po szkole", na które zaprasza Bartek Werewka. Aby jeszcze bardziej wprowadzić słuchaczy w świąteczny nastrój autor przygotował wyjątkowe bożonarodzeniowe konkursy antenowe. Kontakt ze studiem podczas programu niezmiennie pod numerem telefonu (12)2000505.

Kolejne dwie godziny upłyną pod znakiem rockowych wersji kolęd oraz podsumowania odchodzącego już, 2009 roku w również specjalnym, świątecznym odcinku programu "Rockowy Rozkład Jazdy", specjalnie na tę okazję przeniesonym z poniedziałku na środę. Od 19:00 do eLO RMF zapraszają Karolina Wojtas, Jacek Masłowski i Kacper Różański.

Dawid Siwek, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz