Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Siostry Radwańskie w eLO RMF
26 grudnia 2009, 17:36
Najlepsze polskie tenisistki - Agnieszka i Urszula Radwańskie już w najbliższy poniedziałek (28 grudnia) zawitają na ostatnie w tym roku wydanie magazynu sportowego "Byle do przerwy".


Od godz. 19:00 Łukasz Król, Grzegorz Kukuła i Marek Bartoszek porozmawiają z nimi o minionych 12 miesiącach, sportowych wzlotach i upadkach, kulisach największych tenisowych imprez a także życiu swoich rówieśniczek poza kortem. , W trakcie programu słuchacze będą mieli możliwość osobiście zapytać siostry Radwańskie o nurtujące ich tematy. Wystarczy wysłać swoje pytanie na adres byledoprzerwy@elormf.pl lub w czasie programu zadzwonić pod numer (12) 2 000 505. Najciekawsze pytania zostaną zadane na antenie.

Poza spotkaniem z naszymi najlepszymi tenisistkami "Byle do przerwy" na kilka dni przed końcem roku 2009 podsumuje go pod względem sportowym przypominając najważniejsze momenty. Będzie dużo sportowych emocji, komentarzy ekspertów oraz atrakcji dla słuchaczy i kibiców.

Tego wydania "Byle do przerwy" po prostu nie można przegapić. Poniedziałek godz. 19:00 - 21:00, www.elormf.pl - Zacznij tydzień od sportu!

Dawid Siwek, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz