Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   20-lat RMF FM - świętowanie czas zacząć
14 stycznia 2010, 17:53 , aktualizacja 20:01
Zakończyło się odliczanie prowadzone na FAN FM przez ostatni rok. Wraz z nadejściem 15 stycznia 2010 roku, radio RMF FM kończy 20 lat. Świętowanie się rozpoczyna. Szczegóły już teraz na FAN FM. Happy Birthday! Happy Birthday! Dear RMF FM.

Obchody jubileuszowego roku stacja rozpoczęła już w poniedziałek 11. stycznia specjalną edycją konkursu sms-owego "Wielka Kumulacja na 20-lecie RMF FM", w którym słuchacze mogą wygrywać kilkadziesiąt tysięcy złotych każdego dnia.

Od północy, 15. stycznia, rozpocznie działanie specjalna archiwalna strona www.20lat.rmf.fm. Strona jest encyklopedyczną skarbnicą materiałów na temat RMF FM: 739 artykułów, 5773 zdjęć, 870 filmów, 6164 dźwięków – czyli narodziny radia, kultowe audycje, radiowe legendy, niezapomniane wydarzenia od teraz w jednym miejscu.

Równocześnie na portalu Miasto Muzyki uruchomiona zostanie wyjątkowa stacja - „20lat RMF FM”, będąca muzycznym zapisem histo rii stacji numer 1 w Polsce. Znajdują się na niej największe przeboje najwybitniejszych artystów oraz materiały archiwalne (www.miastomuzyki.pl).

Najbliższy weekend na antenie RMF FM będzie także poświęcony jubileuszowi:

16. i 17. stycznia usłyszymy specjalne wydania programu Ten Top Marcina Jędrycha (18:00 – 22:00), czyli 20 lat w 2 dni. Będzie to spojrzenie na 2 dekady historii RMF FM przez pryzmat muzyki. Usłyszymy subiektywnie wybrane, niezwykłe utwory, z których każdy z pewnością przywoła wspomnienia.

W niedzielnym programie Marty Grzywacz i Piotra Jaworskiego – RMF Extra (10:00 – 15:00) pojawią się specjalni goście na 20-lecie. Podczas wyjątkowego spotkania byłych i obecnych gwiazd anteny RMF FM anegdoty związane z pracą w stacji opowiedzą m.in. Ewa Drzyzga, Edward Miszczak, Marzena Rogalska, Bogdan Rymanowski, Marcin Jędrych, Darek Maciborek i inni.

Z dniem 15. stycznia Grupa RMF wprowadza również nowy system identyfikacji wizualnej: zaczną obowiązywać nowe logotypy Grupy RMF oraz marek RMF FM, RMF MAXXX i RMF Classic. Autorem koncepcji jest Agencja STUDIO OTWARTE z Krakowa.

Powyższe pozycje to początek planowanej serii wydarzeń w związku z obchodami 20-lecia RMF FM. O kolejnych wydarzeniach stacja będzie informować sukcesywnie.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM

Przeczytaj również:
  • XX-lecie: Ten TOP - wydanie specjalne (13 stycznia 2010)
  • 2009 rokiem RMF FM! (11 stycznia 2010)
  • Wielka Kumulacja na XX-lecie (8 stycznia 2010)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz