Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Startuje platforma informacyjna RMF24.pl
24 stycznia 2010, 09:29 , aktualizacja 25 stycznia 2010, 22:14
25 stycznia startuje wortal informacyjny Radia RMF FM. W założeniu ma być uzupełnieniem i rozszerzeniem oferty Radia oraz pozwoli na większą interakcję ze słuchaczami – między innymi dzięki możliwości bieżącego komentowania materiałów czy ankietom.

Nowy serwis oferuje najświeższe, szczegółowe informacje o wydarzeniach w Polsce i zagranicą w następujących kategoriach:
- Fakty
- Sport
- Ekonomia
- Kultura
- Nauka
- Raporty
- Opinie
- Foto
- Audio
- Wideo

Na stronach www.rmf24.pl znajdą się również informacje pochodzące z Gorącej Linii, czyli informacje od słuchaczy, blogi dziennikarzy, archiwum dźwięków, jak też wyszukiwarka.

W serwisie umieszczono także player Miasta Muzyki, pozwalający słuchać RMF FM oraz tyvh stacji, które pasma informacyjne.

RMF24.pl tworzą reporterzy i korespondenci RMF FM oraz dziennikarze newsroomu stacji.
Jak wynika z badań Instytutu Monitorowania Mediów – Fakty RMF FM od 3 lat zwyciężają w rankingach cytowalności wśród stacji radiowych. Serwisy radia RMF FM zdobyły również najwyższe noty w „Rankingu serwisów radiowych” miesięcznika PRESS (01.04.2009).

Platforma technologiczna została stworzona przez zespół najlepszych specjalistów z Interia.pl. Nad projektem graficznym wortalu pracowali graficy z Interia.pl, a zespół programistów portalu stworzył i przetestował funkcjonalności technologiczne. Interia.pl udostępniła także na potrzeby wortalu RMF24.pl własne bazy danych i narzędzia redakcyjne.

Jeśli chcesz mieć pełen obraz Faktów, zajrzyj na www.rmf24.pl

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz