Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Nowa strona www.rmf.fm
25 stycznia 2010, 06:18 , aktualizacja 22:08
Dokładnie o 5.30 w sieci pojawiła się nowa, odświeżona strona www.rmf.fm, w której najistotniejszą kwiestią jest oddzielenia części radiowej i faktowej. Na radiowej stronie pozostały tylko najistotniejsze fakty, które odsyłają nas do zupełnie nowego serwisu informacyjnego rmf24.pl


Szata graficzna odświeżonego serwisu została oparta o nowe zdjęcia prowadzących programy w RMF FM. Na stronie znalazł się także Audiobox, który zastąpił dotychczasowe Archiwum Dźwięków. Element ten ułatwia wyszukiwanie oraz odsłuchiwanie archiwalnych dźwięków.
Dzięki stałej obecności playera platformy internetowej Miasto Muzyki użytkownicy zyskali łatwiejszy dostęp do słuchania prawie 70 stacji radiowych. Na www.rmf.fm nadal obecny jest serwis Muzyka, strony audycji i blogi prowadzących.
Zmiany layoutu przygotował i wdrożył Dział Internetowy RMF FM, a związane z niedawną zmianą wizualizacji RMF FM, powstaniem nowego wortalu informacyjnego Radia rmf24.pl, jak również z uruchomieniem specjalnego serwisu urodzinowego 20lat.rmf.fm

Wraz ze startem oświeżonej strony www.rmf.fm pojawiła się całkiem nowa www.rmf24.pl o której już Was informawalismy tutaj. Poza Faktami dziennikarzy RMF FM w nowym wortalu infromacyjnym znalazło się miejsce dla zdjęć, dźwięków audio i wideo. Strona jest bardziej interaktywna, gdyż można się zarejestrować w serwisie i na bieżąco przekazywać swoje uwagi i komentarze do tego co zobaczycie i przeczytacie.
Nie zabrakło miejsca dla Gorącej Linii, nadal gdy zobaczycie, że dzieje się coś istotnego, możecie o tym poinformawać korzystając z trzech sposobów kontaktu.

Zapraszamy na oświeżone radiowe strony oraz nowy wortal informacyjny RMF FM.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, PR RMF

Przeczytaj również:
  • Startuje platforma informacyjna RMF24.pl (24 stycznia 2010)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz