Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Ekskluzywna prapremiera w eLO RMF
31 stycznia 2010, 18:16 , aktualizacja 19:03
W najbliższy piątek na antenie eLO RMF miejsce będzie miała wyjątkowa, ekskluzywna prapremiera. W specjalnym wydaniu programu Pawła 'Tasiora' Mędrka, Co Się Słucha Extra po raz pierwszy uslyszycie nową piosenkę Stachurskyego - "Panta Rei".


Słuchacze eLO RMF coraz częściej mają tą przyjemność bycia świadkami różnych premier muzycznych. Nie inaczej jest tym razem - w piątek, 5. lutego między 19:00 a 21:00 w specjalnym wydaniu programu "Co się słucha" Pawła Mędrka będziecie mogli uslyszeć prapremierę najnowszego kawałka Jacka Łaszczoka, znanego bardziej jako Stachurskyego. Piosenkę "Panta Rei" wystartuje sam artysta, który specjalnie na tę okazję pojawi się w studiu eLO RMF na Kopcu Kościuszki.

Zarówno "Co Się Slucha" jak i inne programy eLO RMF odwiedzają znane osobistości, a niedługo na antenie uslyszycie m.in. Pana Duże Pe, Małgorzatę Opczowską, Roberta M. czy Agnieszkę Frykowską.

"Co Się Słucha" to nie tylko program serwujący dawkę dobrego humoru słuchaczom, ale i wspierający młodych polskich artystów. w specjalnym kąciku "Młode Wilki" pojawiaja się piosenki nie znanych -jeszcze- zespołów, które mogą zgłaszać się do programu drogą mailową, na adres cosieslucha@elormf.pl

Prapremiera piosenki Stachurskyego "Panta Rei" i wiele innych niespodzianek już w piątek od 19:00 w eLO RMF na www.elormf.pl lub www.MiastoMuzyki.pl

Dawid Siwek, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz