Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Gala na 20-lecie RMF FM
1 lutego 2010, 11:35 , aktualizacja 12:39
Jubileuszowy rok obchodów 20. rocznicy powstania radia RMF FM trwa. Przed nami kolejna urodzinowa niespodzianka - Gala na 20-lecie RMF FM. Odbędzie się ona 27. lutego w Teatrze Polskim w Warszawie, a relację na żywo przeprowadzi telewizja Polsat.

Szczegóły tego wydarzenia owiane są jeszcze tajemnicą. Redakcji FAN FM udało się jednak dotrzeć do planów przygotowywanych na galę atrakcji. Ustaliliśmy, że podczas uroczystości wystąpią czołowi polscy artyści, jak również artyści zagraniczni śpiewający aktualne przeboje grane w radiu RMF FM.

Artyści zaprezentują niestandardowe utwory: miksy własnych utworów z zagranicznymi hitami, stare piosenki w nowych aranżacjach, nietypowe duety.

Wśród polskich gwiazd wystąpią m.in.: Agnieszka Chylińska, Patrycja Markowska, Robert Gawliński, Maryla Rodowicz, Kasia Kowalska.

Gala urozmaicona będzie również występami kabaretowymi i materiałami filmowymi.

Jeden z filmów o RMF FM kręcony był zaledwie kilka dni temu w Limanowej. Jak donosi serwis limanowa.in, w piątek, 29 stycznia 2010 roku, na rynku w Limanowej pojawiła się ekipa filmowa studia Arlekin z Krakowa.

 dziennikarze walczą o informacje o wypadku spowodowanym przez pijanego
fot. limanowa.in


Nakręcono tam film przedstawiający w żartobliwy sposób pracę dziennikarzy RMF FM. Na rynku zainscenizowano wypadek samochodowy, którego sprawcą był pijany mężczyzna. Dziennikarze w docipnie - nachalny sposób próbowali zdobyć informacje o tym zdarzeniu - tak całą sytuację opisywał Łukasz Rybarski ze studia Arlekin dla serwisu limanowa.in

 plan filmu o RMF FM na rynku w Limanowej
fot. limanowa.in


Później ekipa filmowa przemieściła się na teren starej rafinerii CPN, gdzie nakręcono kolejne trzy sceny.

Pierwsza i druga pokazują pracę dziennikarzy RMF FM w trudnych warunkach atmosferycznych. Na filmie zobaczymy reporterkę RMF FM nadającą relację na żywo do Faktów RMF prosto z maski zasypywanego przez śnieg samochodu terenowego oraz z pługa piaskarko-solarki.

 cieżka praca reportera RMF FM
fot. limanowa.in


 zasnieżona reporterka RMF FM
fot. limanowa.in


 relacja na żywo z pługa śnieżnego
fot. limanowa.in


 fot. limanowa.in


W ostatniej scenie dziennikarz RMF FM był uczestnikiem crash testu.

 uczestnik crash testu
fot. limanowa.in


Zdjęcia przedstawiające tzw. making off filmików o RMF FM zamieściliśmy dzięki uprzejmości serwisu limanowa.in

Obeszerny fotoreportaż na http://limanowa.in/wydarzenia,1072.html

Rezultaty pracy studia Arlekin z Krakowa będzie można zobaczyć podczas Gali na 20-lecie RMF FM - 27. lutego 2010 roku - telewizja Polsat godz. 20.00 - obecność obwowiązkowa!

Gala na 20-lecie RMF FM odbędzie się dokładnie w 20tą rocznicę pierwszej imprezy, zorganizowanej jeszcze przez Radio Małopolska Fun, inaugurującej nadawanie pierwszego komercyjnego radia w Polsce - więcej na 20lat.rmf.fm.

Grzegorz Nałęcz, PR RMF; limanowa.in
Zdjęcia: limanowa.in


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz