Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Ostatki w Mieście Muzyki
9 lutego 2010, 17:38
Niestety, karnawał jak wszystko, co dobre- szybko się kończy. Coraz bliżej nas ostatki, a co za tym idzie - ostatkowe imprezy w Mieście Muzyki.


Z okazji ostatków w najbliższą sobotę w Mieście Muzyki będzie -co tu dużo mówić- bardzo głośno. A to za sprawą ogromnych bali w najlepszych stacjach Miasta! W sobotę od 21:00 zapraszamy do stacji: RMF Dance, RMF Club, RMF Club Breaks, RMF Rock, RMF Groove, RMF Party, RMF 70's, RMF 80's, RMF PRL, RMF Cuba.

"Tegoroczny karnawał niezwykle szybko nam minął. Niedawno jeszcze hucznie stary rok żegnaliśmy. Ledwo powieki nasze oczy na chwile ciemnością spowiły, a już przed nami śledziki, ostatkami powszechnie nazwane. By swym mieszkańcom odpowiedniej rozrywki i zabawy dostarczyć, nniejszym uroczyście ogłaszamy, iż by z tradycji zadość się stała, wszelkie smutki i troski w podręcznej komodzie zostawić należy, twarz swą w najpiękniejszy uśmiech przyodziać i o dobrym humorze nie zapomnieć. Kto zaś zechce, niech swe najlepsze szaty ubierze, pokoje i komnaty w baloniki oraz konfetti przyozdobi, a gdy na zegarze godzina 21:00 wybije, stawi się na jedną ze stacji, skąd muzyczna karoca na ostatkowy bal odjeżdża"

Czujcie się zaproszeni!

Dawid Siwek, FAN FM; MiastoMuzyki.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz