Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Oscary 2010 w RMF FM
4 marca 2010, 17:50 , aktualizacja 18:17
Co roku w filmową noc RMF FM zaprasza na program specjalny poświęcony Gali rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Z 7 na 8 marca kolejna relacja z Teatru Kodaka, z Los Angeles, gdzie odbędzie się ceremonia rozdania filmowych nagród - Oscarów.

O 2.00 w nocy z niedzieli na poniedziałek (8. marca) na antenie RMF FM rozpocznie się specjalny program "Oskarowa noc w RMF FM".

W tym roku na antenie gościć będzie oskarowy trójkąt geograficzny: ze studia w Krakowie – Sławomir Kowalewski, w Warszawie – Katarzyna Sobiechowska-Szuchta z redakcji kulturalnej RMF, a w Los Angeles specjalny wysłannik, waszyngtoński korespondent - Paweł Żuchowski.
Dziennikarze na bieżaco przekazywać będą wieści i komentować decyzje Amerykańskiej Akademii Filmowej, uzupełniając wypowiedzi muzyką filmową.

Specjalny oscarowy raport znajdziecie na stronach RMF24.pl

Tuż po oskarowej nocy w RMF FM, od 6.00, Magda Miśka-Jackowska i Wojciech Musiał rozpoczną w RMF Classic wyjątkowy poranek oskarowy - "Oscarowe śniadanie mistrzów", a w nim: komentarze, typy prowadzących i... dużo oscarowej muzyki fimowej.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz