Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Jej portret - nowa zabawa w RMF Classic
8 marca 2010, 19:59 , aktualizacja 20:34
Od poniedziałku do piątku, między 10.00 a 14.00 zapraszamy do odkrywania wspólnie z RMF Classic jednej z największych tajemnic ludzkości – tajemnicy piękniejszej JEJ połowy. To nowa zabawa, którą zaproponowali słuchaczom prowadzący Michał Łanuszka i Dariusz Stańczuk.


Każdego dnia zaprezentowany będzie, a stworzony przez prowadzącego południowy program danego dnia, wirtualny wizerunek jednej ze słynnych KOBIET. Nakreślony obraz zawierać będzie fakty, ciekawostki, anegdoty, opisy... a także zagadki.
Ma to być najpiękniejszy i najpełniejszy - JEJ PORTRET. Jak to jednak z portretami bywa, zdarzyć się może niewielki retusz, takie małe upiększenie, można by nawet użyć słowa makijaż…

Zadaniem słuchaczy jest odgadnięcie o jaką kobietę chodzi (imię i nazwisko, ew. pseudonim) oraz wskazanie błędnej podpowiedzi podanej na jej temat. E-mail zawierający obie informacje należy wysłać do godziny 13.00 na adres: konkurs@rmfclassic.pl
To pierwszy etap zabawy.

W drugim, który rozgrywany będzie między 13 a 14 prowadzący zadzwoni do wybranej osoby, wybrej spośród maili nadesłanych w I etapie. W trakcie rozmowy, która odbywa się na żywo na antenie RMF Classic zwycięzca zostaje poinformowany o zdobyciu nagrody oraz podaje prawidłową odpowiedź na zadanie dnia.

Konkurs startuje w Dniu Kobiet i będzie rozgrywany w dni powszednie między 10.00 a 14.00.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz