Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Nowa odsłona www.rmfclassic.pl
23 marca 2010, 23:22 , aktualizacja 24 marca 2010, 18:13
Radio RMF Classic przebudowało całkowicie swoją stronę internetową. Nowa odsłona www.rmfclassic.pl całkowicie różni się od starej. Tak gruntownej przemiany nie oglądaliśmy od kilku lat.

Nowa odsłona www.rmfclassic.pl pojawiła się w sieci 23 marca 2010 roku. Strona RMF Classic ma teraz bordowe tło (dotychczas było ono białe). Prezentowane właśnie na antenie utwory zyskały zdjęcie okładki płyty, z której pochodzą.

Programy RMF Classic zyskały także swoje nowe internetowe oblicze. W nowy sposób prezentowana jest załoga stacji, repertuar oraz RaMóFka.

Wprowadzono nowe narzędzia redakcyjne, umożliwiające wzbogacanie treści serwisu o materiały multimedialne oraz łatwiejsze zarządzanie kontentem. Ulepszono również nawigację i wprowadzono boksy tematyczne. Zmiana layoutu w warstwie kolorystycznej i graficznej związana jest z niedawną zmianą wizualizacji RMF Classic

Na www.rmfclassic.pl, w serwisie Muzyka znaleźć można opisy płyt oraz szeroką wiedzę encyklopedyczną dotyczącą opery czy musicalu. Podobnie w serwisie Film znajduje się Filmoteka RMF Classic oraz podstrona Festiwalu Muzyki Filmowej, współorganizowanego przez RMF Classic. Szczegółowy Kalendarz imprez z podziałem na miasta umieszczony w dziale Informacje dostarczy użytkownikom niezbędnej wiedzy na temat wydarzeń kulturalnych.

Projekt graficzny zaproponowała i wykonała Agencja Interaktywna Zjednoczenie.com. Zmiany wdrożył Dział Internet Grupy RMF.

Zapraszamy na www.rmfclassic.pl w nowej szacie.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM; PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz