Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wielkanoc w RMF FM
31 marca 2010, 20:51
W Wielką Sobotę oraz w Niedzielę Wielkanocną na antenie pojawi się podwójne wydanie programu Wasza Muzyka (sobota i niedziela, 15 – 18). Pierwszego dnia Tomasz Brhel przekazywać będzie tradycyjne życzenia i muzyczne dedykacje świąteczne od słuchaczy dla słuchaczy, natomiast drugiego dnia życzenia składać będą: Anna Dereszowska, Daria Widawska i Joanna Jabłczyńska.

W niedzielę Marta Grzywacz i Piotr Jaworski przedstawią świąteczną wersję programu RMF Extra (10 – 15), w którym zajmą się wielkanocnymi kulinariami na wesoło, zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

W niedzielę (18 – 22) Robert Konatowicz zabierze słuchaczy w muzyczną podróż dookoła Wielkanocy. W programie Wszystkie Struny Świata usłyszymy: wiedźmy w Szwecji, fajerwerki we Florencji, Wielką Paradę w Nowym Jorku i turlanie pisanek w Londynie.

Darek Maciborek zaprasza w Poniedziałek Wielkanocny od 18 na specjalny program poświęcony 20-leciu RMF FM – czyli największe jaja w historii radia. Wraz ze swoimi gośćmi przytoczy anegdoty o gwiazdach, przypomni radiowe legendy i wpadki prezenterów oraz zaprezentuje najlepsze muzyczne chwile Gali 20-lat RMF FM, transmitowane 27. lutego przez Telewizję POLSAT.

Stacja przygotowała dodatkowo wiele atrakcji – niespodzianek.

Fakty RMF FM w sobotę zbadają Największy Koszyk Wielkanocny, czyli kulinarne rekordy Wielkanocne wpisane do Księgi Rekordów Guinessa. Niedziela w Faktach RMF FM upłynie pod hasłem „Siedem grzechów głównych Polaków” – czyli jak wraz z rozwojem cywilizacji zmieniała się hierarchia grzechów, czego Polacy zazdroszczą innym nacjom, dlaczego są łakomczuchami, o co się gniewają, dlaczego zdradzają i że jednak nie są leniuchami. Lany Poniedziałek to Fakty na temat: kto, kiedy i dlaczego leje wodę i co z tego wynika?

Grzegorz Nałęcz, PR RMF

Przeczytaj również:
  • RMF Classic spędza Wielkanoc we Florencji (30 marca 2010)
  • Wielkanocna pisanka RMF FM (30 marca 2010)
  • RMF FM: Horoskop z Jajem (22 marca 2010)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz