Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Sobota i niedziela na antenie RMF FM
16 kwietnia 2010, 09:18 , aktualizacja 13:45
Radio RMF FM informuje, że w sobotę, w paśmie porannym, Fakty prezentowane będą co pół godziny. Następnie między 12.00 a 15.00 stacja planuje Fakty non-stop z Warszawy.

Znajdą się w tym serwisie m.in. realcje z uroczystości żałobnych na Placu Piłsudskiego oraz między 17.00 a 18.00 z ceremonii przewiezienia trumien z Pałacu Prezydenckiego do Archikatedry.

W niedzielę RMF FM nadawać będzie serwisy informacyjne co pół godziny, natomiast Fakty non-stop z Krakowa od 13:30 do 17.00, z uroczystości pogrzebowych w Kościele Mariackim oraz na Wawelu.

W obsługę ceremonii w Krakowie, oprócz dziennikarzy pracujących w studiu Faktów, dodatkowo w terenie zaangażowanych będzie kilkunastu reporterów RMF FM (m.in. z Katowic, Warszawy i Wrocławia), 3 wozy satelitarne i 2 wozy reporterskie.

Miejmy nadzieję, że chmura pyłu wylkanicznego, która powstała w wyniku wybuchu wulkanu na Islandii, nie przeszkodzi w przylocie delegacji. Jeśli miałoby się tak stać, to Kancelaria Prezydenta rozważa przełożenie uroczystości pogrzebowych zdradził Konradowi Piaseckiemu, w specjalnym wydaniu Kontrwywiadu RMF FM po 9.00 Jacek Sasin.
AKTUALIZACJA z 13.30 - Minister Sasin poinformował media, że na wyraźną prośbę rodziny program i wyznaczone daty uroczystości żałobnych i pogrzebowych nie ulegną zmienie.

Do zakończenia żałoby stacja nadal nadawać będzie muzykę stonowaną, dostosowaną do okoliczności.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz