Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Byle do Przerwy: to już setny raz!
26 kwietnia 2010, 17:49 , aktualizacja 18:31
Dziś, 26 kwietnia 2010 roku jedyny program sportowy w eLO RMF obchodzi swój okrągły jubileusz setnego wydania. Z tej okazji na antenie zagości specjalne urodzinowe 120 minut "Byle do Przerwy" podsumowujące to, co było i prognozujący to, co dopiero będzie.


O 19:00 na antenie eLO RMF pojawią się Łukasz Król, Marek Bartoszek i Grzegorz Kukuła, czyli jedyne i niezawodne trio "Byle do Przerwy". Choć nie wyglądają, to już dziś stuknie im setka! Panie i Panowie, nadszedł jubileusz setnego wydania sportowego programu eLO RMF Byle do Przerwy.

Powrót do przeszłości, opowieści o teraźniejszości oraz wypady w przyszłość – to tylko część tego, co usłyszycie w dzisiejszym, wyjątkowym programie. Oprócz wspomnień pojawi się też specjalny, jubileuszowy felieton Łukasza Króla – "Król jest tylko jeden". Nie zabraknie również głównego punktu programu, czyli sportowego podsumowania minionego tygodnia. Wszystko to i jeszcze więcej okraszone jak zwykle najlepszą muzyką wybraną przez licealistów, do usłyszenia tylko w eLO RMF od 19:00 do 21:00 na www.elormf.pl i www.miastomuzyki.pl

Życzymy kolejnych setek odcinków, powodów do dumy z polskich sportowców oraz ich wyników i jak najmniej okazji do opowiadania o ich niechlubnych wyczynach. Wszystkiego najlepszego i… Byle do przerwy!

Dawid Siwek, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz