Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF Support zmienia nazwę i styl.
27 kwietnia 2010, 14:12
RMF Support zmienia nazwę na RMF Festiwale. Już dzisiaj o 20:00 do usłyszenia premierowy odcinek nowej audycji.


Dziś rusza, pierwsza festiwalowa stacja Miasta Muzyki - RMF Festiwale, w której znajdzie się audycja „Support”. Dzisiaj w playliście zdajdziecie dużo muzyki z festiwalu Selector w Krakowie. W tym roku czeka nas bardzo gorący sezon, bo nasz kraj odwiedzą gwiazdy światowego formatu, ale i odbędzie się wiele muzycznych festiwali.

Pearl Jam, Kasabian, Muse, Faithless, Metallica czy Chemical Brothers to tylko kilka rockowych zespołów, które zagrają w Polsce.

W lipcu czeka na nas Open’er Festival, zaś w sierpniu Coke Live Music Festival jest to najwyższa festiwalowa półka.

O OFF Festival tak jak i przed rokiem postarał się Artur Rojek, organizator i gospodarz tego festiwalu. Sonisphere Festival to coś wprost dla fanów ciężkich brzmień, a dla sympatyków muzyki spod trójkolorowej flagi jak zwykle spotkanie w Ostródzie, przy rytmach reggae.

Podobnie jak przed rokiem, MiastoMuzyki.pl postara się ułatwić zaplanowanie urlopu wakacyjnego. Już dziś do Miasta powraca nowy, odświeżony serwis festiwalowy. Znajdziecie tam między innymi najnowsze informacje, programy, biografie, relacje, wywiady, zdjęcia oraz poradnik festiwalowicza. Nie zabraknie również konkursów i muzycznych zabaw.

Marcin Kamiński, FAN FM; MiastoMuzyki.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz