Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF Support zmienia nazwę i styl.
27 kwietnia 2010, 14:12
RMF Support zmienia nazwę na RMF Festiwale. Już dzisiaj o 20:00 do usłyszenia premierowy odcinek nowej audycji.


Dzi¶ rusza, pierwsza festiwalowa stacja Miasta Muzyki - RMF Festiwale, w której znajdzie się audycja „Support”. Dzisiaj w playli¶cie zdajdziecie dużo muzyki z festiwalu Selector w Krakowie. W tym roku czeka nas bardzo gor±cy sezon, bo nasz kraj odwiedz± gwiazdy ¶wiatowego formatu, ale i odbędzie się wiele muzycznych festiwali.

Pearl Jam, Kasabian, Muse, Faithless, Metallica czy Chemical Brothers to tylko kilka rockowych zespołów, które zagraj± w Polsce.

W lipcu czeka na nas Open’er Festival, za¶ w sierpniu Coke Live Music Festival jest to najwyższa festiwalowa półka.

O OFF Festival tak jak i przed rokiem postarał się Artur Rojek, organizator i gospodarz tego festiwalu. Sonisphere Festival to co¶ wprost dla fanów ciężkich brzmień, a dla sympatyków muzyki spod trójkolorowej flagi jak zwykle spotkanie w Ostródzie, przy rytmach reggae.

Podobnie jak przed rokiem, MiastoMuzyki.pl postara się ułatwić zaplanowanie urlopu wakacyjnego. Już dzi¶ do Miasta powraca nowy, od¶wieżony serwis festiwalowy. Znajdziecie tam między innymi najnowsze informacje, programy, biografie, relacje, wywiady, zdjęcia oraz poradnik festiwalowicza. Nie zabraknie również konkursów i muzycznych zabaw.

Marcin Kamiński, FAN FM; MiastoMuzyki.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz