Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Setne wydanie Byle do Przerwy – reportaż
27 kwietnia 2010, 15:06 , aktualizacja 15:22
Jak w każdy poniedziałek, 26 kwietnia o 19 na antenie eLO RMF pojawili się gospodarze jedynego programu sportowego w tym Radiu- Łukasz Król, Grzegorz Kukuła i Marek Bartoszek. I zaczęło się – świętowanie setnego wydania BdP.

Podczas studwudziestominutowego programu nie zabrakło powrotów do przeszłości, oceny teraźniejszości oraz prognoz przyszłości. Zaczęło się spokojnie, od przypomnienia, że już 100 razy mogliśmy usłyszeć Byle do Przerwy w jedynym radiu robionym przez ludzi bez matury. Od 2 czerwca 2008 roku przez studio eLO RMF przewinęło się wielu ekspertów od sportu, a wysłannicy i korespondenci programu gościli na wielu najważniejszych imprezach sportowych w Polsce. W studiu pojawił się także Andrzej Mysiak- ekspert BdP z zaprzyjaźnionego serwisu skokinarciarskie.pl, który niejednokrotnie komentował doniesienia ze skoczni ale i był specjalnym wysłannikiem eLO RMF na 66. Tour de Pologne.


Jak na jubileuszowy program przystało, nie zabrakło niespodzianki. Podczas jednego z wejść antenowych do studia wkroczyło 5 znanych z eLO RMF kobiet – Asia Malita, Karolina Kowalska, Justyna Marczewska, Ania Poznańska i Kasia Bogusławska. Po odśpiewaniu „sto lat” na ręce Prowadzących złożyły one okolicznościowy tort w kształcie boiska piłkarskiego.


Nieco później usłyszeliśmy archiwalne nagranie z pierwszego odcinka Byle do Przerwy. Oprócz śmiechów wywołał on również łzy wzruszenia.


Podczas jubileuszowego wydania Byle do Przerwy nie mogło zabraknąć ukłonu w stronę słuchaczy, którzy wielokrotnie wspólnie z prowadzącymi komentowali bieżące wydarzenia na sportowych arenach Polski i zagranicy.


Oprócz podziękowań i podsumowań usłyszeliśmy specjalny urodzinowy felieton Łukasza Króla – Król jest tylko jeden.


Magazynowi Byle do Przerwy życzymy kolejnych setek wydań, wielu okazji do radości z sukcesów naszych sportowców i jak najmniej powodów do smutku z ich powodu.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia ze specjalnego wydania BdP autorstwa Andrzeja Mysiaka.
Dawid Siwek, FAN FM
Zdjęcia: Andrzej Mysiak
Dźwięk: eLO RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz