Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Nowe stacje w Mieście Muzyki na 3. urodziny.
29 kwietnia 2010, 17:59 , aktualizacja 18:01
30. kwietnia, z okazji swoich 3. urodzin, Miasto Muzyki uruchamia dwie nowe stacje - RMF Chopin i RMF Muzyka Klasyczna.


W urodzinowym prezencie od RMF Classic Miasto Muzyki otrzymało dwie profesjonalne bazy muzyczne do nowych stacji: RMF Muzyka Klasyczna i RMF Chopin.

RMF Chopin to idealna okazja do zapoznania się z jego twórczością. Stacja nadawać będzie mazurki, polonezy, walce i wiele innych kompozycji Fryderyka Chopina, wyłącznie w najlepszym wykonaniu.RMF Muzyka Klasyczna to prawdziwa Filharmonia Miasta Muzyki. W repertuarze znajdują się tylko największe arcydzieła muzyki klasycznej, od koncertów Bacha, przez walce Straussa, opery Pucinniego, po symfonie Beethovena.

Konsekwentnie realizujemy strategię obudowywania naszych stacji radiowych jakościowym kontentem zarówno radiowym, jak i treściowym. – Filip Lenart, szef Miasta Muzyki.

Od dwóch lat staramy się wzbogacać play listy stacji o audycje radiowe. Pionierem był Darek Maciborek z audycją „Po Godzinach” w swojej autorskiej stacji RMF Pop&Colors, Równo rok temu dołączył do niego Mateusz Smółka z audycją „Prosto w Uszy” w RMF Rock. Nadajemy również audycje „DJ ADHD” w RMF Club, specjalną, cotygodniową, playlistę w RMF Depeche Mode, oraz również od roku audycja „Star DJ”, w której znani artyści prezentują swoje ulubione utwory. – dodaje Filip Lenart.

Dawid Siwek, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz