Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   TOPtrendy 2010 - wyjątkowy Festiwal
4 maja 2010, 18:26 , aktualizacja 22:15
Najważniejsze Muzyczne Wydarzenie Roku - Festiwal Top Trendy 2010 już od 29 maja zagości po raz kolejny w Sopocie. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa z kilku względów.


W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w piłce nożnej obędzie się ona wcześniej niż zwykle, bo w ostatni weekend maja. Festiwal po raz pierwszy (i prawdopodobnie jedyny) odbędzie się na hipodromie. Organizatorzy ustawią tam sprowadzoną z Włoch przenośną halę widowiskową, która pomieści 3 tys. miejsc siedzących.

Koncert TOP.
Pierwszego dnia Sopot TOPtrendy Festiwal 2010 wystąpi tradycyjnie 10 najbardziej popularnych polskich artystów, czyli ci wszyscy, którzy w roku ubiegłym sprzedali największą liczbę płyt.
Kto tym razem zostanie wyróżniony? Dowiemy się już wkrótce. W 2009 roku w zaszczytnym gronie artystów TOP znaleźli się: Ania Dąbrowska, Anna Maria Jopek, Patrycja Markowska, Katarzyna Nosowska, Maria Peszek, Maryla Rodowicz, Piotr Rubik, Czesław Śpiewa, zespół Coma oraz Wojciech Waglewski z synami Fiszem i Emade. Tytuł artysty TOP otrzymał projekt Czesław Śpiewa. Tego dnia z przekrojowym koncertem ( 25-lat kariery) wystąpi także Maciej Maleńczuk.

Koncert TRENDY.
W 2010 roku do koncertu TRENDY zgłosiła się rekordowa liczba młodych artystów. Organizatorzy odnotowali 477 akcesów. Dla kontrastu tego dnia wystąpi też świętująca 20 lat na scenie Edyta Górniak.

VII Sopocka Noc Kabaretowa
zakończy Sopot TOPtrendy Festiwal. Niedzielny wieczór będzie należał do najzabawniejszych artystów kabaretowych. Widzowie przed telewizorami, internauci oraz publiczność będą mieli okazję zobaczyć nowe skecze przygotowane przez czołówkę polskich kabareciarzy.

Przygotujcie się na moc wrażeń i świetną zabawę w towarzystwie tych, którzy sprawiają, że wszystko staje się zabawniejsze a problemy mniejsze!

W imieniu partnera medialnego - RMF FM oraz Redakcji FAN FM serdecznie zapraszamy!

Jasiek Nałęcz, FAN FM, www.toptrendy.pl
Zdjęcia: toptrendy.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz