Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Coke Live Music Festival - nowa stacja w Mieście Muzyki!
17 maja 2010, 19:33
Już od dziś w Mieście Muzyki możecie udać się w kolejne, wyjątkowe miejsce. Swoje podwoje otwiera Coke Live Music Festival. Z nieskrywaną radością Miasto Muzyki przygotowało stację jednego z największych letnich festiwali w Polsce.
2 dni wielkiego muzycznego święta, 3 sceny, światowe gwiazdy i polska czołówka, ponad 30 artystów każdego roku, tysiące fanów, niezliczona liczba muzycznych wrażeń. To właśnie Coke Live Music Festival, który w tym roku odbędzie się już po raz piąty.

Specjalnie dla Was Miasto Muzyki z okazji tych wyjątkowych urodzin przygotowało radio Coke Live Music Festival. Znajdziecie tam najświeższe informacje na temat festiwalu, biografie artystów, a przede wszystkim usłyszycie największe gwiazdy wszystkich dotychczasowych edycji w tym również tegorocznej. Te niezapomniane hity, już teraz wprowadzą Was w klimat letniej imprezy. Festiwal odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia w Krakowie, ale już teraz macie okazję zapoznać się z twórczością występujących na nim gwiazd.

Ale to nie wszystko. MM Przygotowało również konkurs, w którym co poniedziałek przez 10 tygodni, rozdany zostanie jeden dwuosobowy karnet na cały festiwal. W zabawie może wziąć udział każdy kto w kilku zdaniach opisze swoje najważniejsze wspomnienia z dotychczasowych edycji Coke Live Music Festival. Najlepsze opowieści zostaną opublikowane. Więcej szczegółów na postronie radia.

Posłuchaj jak CLMF brzmiał przez lata i przygotuj się do tegorocznej edycji!

Jasiek Nałęcz, FAN FM, www.miastomuzyki.pl
Zdjęcia: www.miastomuzyki.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz