Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Konwój RMF FM - dwie ciężarówki pomocy dla powodzian!
27 maja 2010, 22:26 , aktualizacja 22:30
Brawo! Dziękujemy! Takimi słowami można podsumować akcję ale przede wszystkim odpowiedź żółto-niebieskich słuchaczy na apel o pomoc dla powodzian. Szacunek dla RMF za pomysł i realizację oraz szybką odpowiedź na potrzeby innych.


"Nie pozostaliście obojetni na nasz apel: przez dwa dni braliscie udział w zbiórce przed krakowskim centrum handlowym Bonarka. Zebraliśmy 30 ton darów dla powodzian o wartości co najmniej 400 tysięcy złotych. Cześć darów już wyjechała do gminy Szczucin. W piątek konwój organizowany przez RMF FM i PCK zawiezie dary powodzianom ze Szczurowej" - informuje na www.rmf.fm stacja z Kopca Kościuszki.

"Liczymy na ofiarność i pomoc naszych słuchaczy i internautów. Już wczoraj pokazaliście, że los powodzian nie jest wam obojętny. Przez cały dzień przynosiliście rzeczy najbardziej potrzebne mieszkańcom zalanych terenów. Dziś niektórzy przynoszą dary warte nawet 20 tys. złotych. Jutro dary trafią wprost do potrzebujących, między innymi do mieszkańców Woli Przemykowskiej, Kwikowa oraz miejscowości Księże Kopacze" - relacjonowali akcję reporterzy RMF FM.

Wszystko zostało zapakowane do olbrzymiej ciężarówki podstawionej dzięki uprzejmości Krakowskiego Zrzeszenia Przewoźników Międzynarodowych i firmy transportowej Omega Pilzno. Pomogli m.in. : Centrum Handlowe Bonarka, Polskie Jadło, Carint Sp. z o.o, New Yorker i Auchan, pracownicy Izby Skarbowej w Krakowie, szpital Położniczo-Ginekologiczny Ujastek, deweloper Garden Residence, szpital św. Rafała, Rafapol, BMS-G Pawlikowice, pracownicy Inter-Bud, Mapa Spontex, gimnazjum nr 1 w Krakowie, PHU Sprocket, Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego (pl. Matejki w Krakowie).

Film i zdjęcia ze zbiórki darów dla powodzian możecie zobaczyć na RMF 24.

Jasiek Nałęcz, FAN FM, www.rmf.fm

Przeczytaj również:
  • Żółty konwój pomocy RMF FM - pomagamy powodzianom (25 maja 2010)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz