Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM na wakacje 2010
24 czerwca 2010, 13:41 , aktualizacja 13:47
W letniej ramówce RMF FM debiutuje pierwszy w Polsce radiowy serial przyrodniczy, który czytać będzie Krystyna Czubówna. Po za tym usłyszymy "Wstawaj, Szkoda Lata", "Czas Letni", wakacyjną "POPListę" i "Miasto Muzyki". Na antenie zagości niesmiertelna "Wielka Kumulacja".

Oto wakacyjny rozkład dnia:

5:30-9:30 - Wstawaj! Szkoda Lata
Przemysław Skowron i Marcin Ziobro, Witold Lazar i Tomasz Olbratowski - A jak Alfabet Skowrona - lato w alfabetycznym skrócie, ni ekoniecznie poprawnym.
- T jak Tak to się kręci - filmy, których nie widzieliśmy. I nie zobaczymy. Autorzy wyszli z założenia, że w czasach, gdy życie przegoniło kino, gdy rzeczywistość bardziej przykuwa wzrok niż ekran - o filmach oczywiście najlepiej słuchać w radiu.
- T jak Turystyczny Telefon Zaufania - ostatnia deska ratunku dla tych, którzy czują się na wczasach beznadziejnie. Eksperci z Radiowego Kółka Przyjaciół Obsługi Turystów All Inclusive powiedzą, co z nami jest nie tak i jak temu możemy zaradzić.
- W jak Wiadomości z Miłości - Kobieta, Która Wszystkich Kocha wyznaje telefonicznie miłość Najmożniejszym tego kraju.
- S jak Sensacje Żołądkowe XXI-go wieku - mistrz kulinarnych sensacji pokazuje życie polityczne, społeczne i obyczajowe od kuchni. Mistrz ukaże światu swoje oblicze już podczas pierwszego programu. Uwaga! To gorące nazwisko.

9:30 - 17:30 - Czas Letni
Małgorzata Kościelniak oraz Daniel Dyk, na zmianę z Krzysztofem Urbaniakiem oraz Piotrem Jaworskim

W tym paśmie pojawi się także Sławomir Kowalewski.

Wakacje to także Wielka Wakacyjna Kumulacja, flagowy konkurs RMF FM w nowej, letniej odsłonie i z wyjątkowo atrakcyjnymi nagrodami. Słuchacze będą mogli wygrać nie tylko nagrody pieniężne, ale także wycieczki, laptopy, rowery, samochody. Wszystko to dzięki Wielkiej Wakacyjnej Kumulacji RMF FM. 0 9:50, codziennie w dni powszednie, na antenie usłyszymy pierwszy w Polsce radiowy serial przyrodniczy pod tytułem „Co w trawie piszczy”, z udziałem m.in. Krystyny Czubówny.

17:30 - 21:30 - wakacyjna POPLista
Darek Maciborek na zmianę z Marcinem Jędrychem

W soboty i niedziele Poplista zamieni się w Przebój lata - także i w tym roku słuchacze będą wybierali co tydzień ,głosując na stronie www.rmf.fm , swoje przeboje, a pod koniec wakacji wybrany zostanie jeden, najgorętszy Przebój Lata.

21:30-1:30 - Miasto Muzyki
Robert Konatowicz, Tomasz Brhel i Sławomir Kowalewski

weekend
W niedzielę, od rana do popołudnia, powraca program Swoją drogą. Tym razem Marta Grzywacz wyruszy w podróż do najciekawszych zakątków Polski i pokaże intrygujący świat tuż za miedzą.

Grzegorz Nałęcz, PR RMF

Przeczytaj również:
  • RMF Classic na wakacje 2010 (21 czerwca 2010)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz