Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Nie żałuj lata, czyli nowa RaMóFka RMF Classic
30 sierpnia 2010, 15:05 , aktualizacja 15:09
Już od poniedziałku, 6 września w RMF Classic ruszy nowa, jesienna ramówka. Inauguracją jesiennego sezonu programowego w żółto-czerwonej stacji będzie specjalny program „Bliskie Spotkania” poświęcony Stingowi.


W niedzielę 5 września po godz. 9.00 przypomnimy nie tylko jego karierę wokalną, ale i aktorską, a w programie pojawią się aranżacje jego największych przebojów w wersji symfonicznej – z jego ostatniej płyty. Pojawi się także muzyka Stinga wykorzystana w filmach. A wszystko rzecz jasna jako przygotowanie do koncertu artysty na Stadionie Miejskim w Poznaniu 20 września.

Od poniedziałku 6 września na antenę RMF Classic wracają stałe pozycje programowe takie jak poniedziałkowe pasmo literackie „Między słowami” (godz. 14-18), „Życie z klasą” w środy (godz 14-18) czy piątkowe „Moje Kino” (godz 14-18).

Oczywiście nie zabraknie nowych propozycji – codziennie od poniedziałku do piątku między godz. 10.00 a 14.00 Michał Łanuszka wcielać się będzie w kultowe postaci kina – co jako aktorowi z wykształcenia nie powinno sprawić mu trudności. Konkurs zatytułowany „W roli głównej” polegać będzie na odgadnięciu jaką rolę gra dziś Michał. Słuchacze będą mogli także sami proponować role do zagrania, a nagrodami w konkursie będą iPody z limitowanej serii z logo RMF Classic.

Wtorkowe popołudnia między 14.00 a 18.00 w całości poświęcone będą tematom związanym z polskim i światowym design’em. Dotychczasowy, krótki program pod tytułem „Classic design” przygotowywany przez Jadwigę Polus i Dariusza Stańczuka, przekształcony zostaje w całe popołudniowe pasmo.

Po wiosennej emisji testowej stałe miejsce w ramówce RMF Classic zyskuje czwartkowe, popołudniowe pasmo w RMF Classic Warszawa, które specjalnie dla mieszkańców stolicy przygotowywać będzie Urszula Urzędowska. W programie między innymi „Kulturalna gra miejska”.

Dawid Siwek, FAN FM; www.rmfclassic.pl

Przeczytaj również:
  • Nowa odsłona www.rmfclassic.pl (23 marca 2010)
  • Jesień 2009 w RMF Classic (27 sierpnia 2009)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz