Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM startuje z jesienną RaMóFką
31 sierpnia 2010, 15:46 , aktualizacja 17:51
Już jutro, 1 września RMF FM wprowadza nową, jesienną ramówkę. W nadchodzącym sezonie na antenie żółto-niebieskiej stacji pojawią się nowe pozycje programowe i wraz z nimi nowe głosy.

W paśmie porannym tradycyjnie usłyszycie audycję "Wstawaj szkoda dnia" (6:00-9:00), którą poprowadzą Witold Lazar, Tomasz Olbratowski, Przemysław Skowron i Marcin Ziobro. Ponownie pojawią się również "Polska Kronika Radiowa", felietony Tomasza Olbratowskiego i "Kontrwywiad" Konrada Piaseckiego.
Nowy będzie natomiast program medyczno-polityczny "Na zdrowie!". Prowadzący przedstawią w nim różnorakie schorzenia - duże i małe. Z kolei "Polityczna Prognoza Pogody" ostrzeże przed nadchodzącymi zawirowaniami na szczytach i w dolinach oraz doradzi słuchaczom, w jakie poglądy ubrać się na nadchodzący sezon. Czytać ją będzie Bożena Targosz - znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna.
O godzinie 8:50 nadejdzie natomiast pora na "Dom nad wysypiskiem" - nowy serial radiowy RMF FM, który pokaże historie wstrząsających losów wielu znanych i nieznanych bohaterów. Słuchacze poznają szczegóły szalonego romansu Ryśka z niemniej szaloną (acz brzydulą) Majką, a słodka pani doktor z Leśnej Dziury odkryje gorzką prawdę o Ojcu Józefie, który wyjawi jej wszystkie grzechy Bronka z Pałacu… Serial czytać będzie jeden z najlepszych lektorów telewizyjnych - Tomasz Knapik.

Pasma przedpołudniowe i popołudniowe "Byle do piątku" prowadzone będą przez Krzysztofa Urbaniaka i Daniela Dyka.

Z kolei wieczorem na naszej antenie tradycyjnie już zagości Darek Maciborek i jego Poplista (18:00-21:00) - w tym sezonie z wieloma nowościami.

Miasto Muzyki (od 21:00 do 1:00, a w weekendy od 22:00 do 02:00) poprowadzą na zmianę Marcin Jędrych i Małgorzata Kościelniak.

Pasmo nocne to stała pozycja: program "Dobra nocka" (1:00-5:30) prowadzony na zmianę przez Tomasza Brhela i Sławomira Kowalewskiego.

Sobotnie i niedzielne poranki rozpoczynać będzie Sławomir Kowalewski programem "Wolno wstać", a w weekendy na antenę powrócą: "Przesłuchanie" Agnieszki Burzyńskiej, "Szoł" i "RMF Extra" prowadzone przez Martę Grzywacz i Piotra Jaworskiego oraz "Wasza Muzyka" Tomasza Brhela.

Dawid Siwek, FAN FM; RMF24.pl

Przeczytaj również:
  • Wasza Muzyka powraca po wakacjach 2009 (26 sierpnia 2009)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz