Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Bajki dla Tomka" - akcja RMF FM
3 września 2010, 10:45 , aktualizacja 10:49
"Może napisalibyście "Bajki dla Tomka"? Mądre bajki terapeutyczne od Was czytalibyśmy Tomkowi i innym pacjentom" - zaapelowali lekarze z Centrum Zdrowia Dziecka na swoim profilu w serwisie Facebook.


Dziennikarze RMF FM zareagowali błyskawicznie.
"Gorąco popieramy ten pomysł. Czekamy na Wasze bajki, przekażemy je lekarzom z CZD."

Tak na szybko powstała kolejna akcja RMF FM, w której to pisarzami mógł stać sie każdy słuchacz. Bajki przysyłane były do Radia. Następnie w piątek między 10 a 14 odbyło sie głosowanie internautów w specjalnej ankiecie na www.rmf24.pl

Bajki oceni także specjalna komisja złożona z lekarzy - terapeutów. Będą oni brać pod uwagę przede wszystkim treść utworów. Ważne jest, żeby bajki były ciepłe i miały pozytywne zakończenia. Mają pomagać Tomkowi, ale też innym dzieciom w powrocie do zdrowia. Jeszcze nie wiadomo, czy zostaną wydane w formie książki, czy też zostaną nagrane. Lekarze chcieliby, żeby opowiadania zostały opublikowane w obydwu formach.

Również sami dziennikarze stacji napisali i przeczytali swoją własną "bajkę dla Tomka", której posłuchacie w internetowym serwisie informacyjnym RMF24.pl

Przypomnijmy, że Tomek trafił 7 sierpnia do CZD po zjedzeniu muchomora sromotnikowego. Potrzebny był szybki przeszczep wątroby. Teraz po operacji wykonywane są dodatkowe zabiegi. Od samego początku gorąco kibicują 3-latkowi wszyscy, także cała redakcja RMF FM.
Trzymamy kciuki i życzymy Tomkowi jak najszybszego powrotu do zdrowia i pełni sił.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, RMF24


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz