Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wysłannicy RMF FM w pobliżu Iraku
19 lutego 2003, 21:02
Od 18 lutego 2003 możecie usłyszeć relacje specjalnych wysłanników RMF FM w Faktach RMF FM, z krajów bezpośrednio sąsiadujących z Irakiem. Przemysław Marzec i Jan Mikruta zabrali ze sobą przenośne satelitarne studio RMF FM, za pomocą którego przesyłają dźwięk studyjnej jakości poprzez satelitę do centrali na Kopcu. Wysłannicy RMF FM zbierają komentarze ludności zamieszkującej kraje sąsiadujące bezpośrednio z Irakiem.

Obecnie Przemysław i Jan znajdują się w stolicy Jordanii Ammanie skąd nadali swoją pierwszą korespondencję do Polski. Aktualne doniesienia z zapalnego rejonu Iraku, w którym może dojść w każdej chwili do wojny usłyszeć możecie jedynie w FAKTACH RMF FM.

Przemysław Marzec i Jan Mikruta byli wysłannikami RMF FM do Awganistanu, gdzie wyposażeni w satelitarne studio relacjonowali przebieg wojny z terrorystami. Ocierali się wtedy niejednokrotnie o śmierć przedzierając się pomiędzy walczącymi.

Niedawno, jako jedyni Polscy reporterzy przebywali przez tydzień na jednym z amerykańskich lotniskowców znajdujących się w Zatoce Perskiej. Wysłannicy RMF FM są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Słuchajcie ich relacji w FAKTACH RMF FM zawsze o pełnej, a także na stronach www.rmf.fm

Janusz i Grzegorz Nałęcz, FAN FM
Dźwięk: FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz