Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   1 listopada w RMF FM
31 października 2010, 09:23 , aktualizacja 12:13
Na dzień Wszystkich Świętych Radio RMF FM przygotowało specjalne programy, które pomogą nam poczuć atmosferę tego święta, nastrój zadumy. W drodze na cmentarze służyć radą i informacją będą dziennikarze RMF FM w wozach satelitarnych i reporterskich ustawionych w newralgicznych punktach miast i trasach.


Już z niedzielę 31 października między 10 a 15 Marta Grzywacz i Piotr Jaworski zabiorą nas w magiczną podróż po najbardziej niezwykłych cmentarzach świata. Wieczorem od 18 do 22 Marcin Jędrych zaprasza na spotkanie z nieśmiertelnymi przebojami.

1 listopada zaś, w dniu Wszystkich Świętych, o poranku (7-10) Witold Lazar i Tomasz Olbratowski opowiedzą nam "jak to jest po drugiej stronie, kto czeka pod drzwiamy do raju?", czyli odkrywać będę tajemnice tamtego świata w różnch religiach, tradycjach i kulturach.
Między 10 a 14 Krzysztof Urbaniak zaprasza na chwilę zadumy nad przemijaniem. Wspominać będzie tych, którzy odeszli, ale żyją w naszych wspomnieniach, anegdotach i swoich dziełach - wybitni artyści, naukowcy i sportowcy.
Popołudnie (14-18) spędzimy ze Sławkiem Kowalewskim, który zabierze nas w miejsca, gdzie ceremonie pogrzebowe wyglądają zupełnie inaczej niż sobie wyobrażamy. Będzie to barwna wyprawa przez Amerykę Południową, Azję i Europę.
Wieczorem (18-22) w podróż poza doczesność zaprasza Robert Konatowicz. Pierwszolistopadowe spotkania zakończy Tomasz Brhel w programie od 22 do 2.

Rano i wieczorem Radio RMF FM pomoże wszystkim kierowcom dotrzeć w okolice cmentarzy i bezpiecznie powrócić z nich do domu. Spacjalne traffic od 6.30 do 11.30 oraz od 15.30 do 22.30 poprowadzi Marcin Friedrych.

Bądźmy tego dnia z RMF FM.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, RMF FM

Przeczytaj również:
  • "Bezpieczny powrot z RMF FM i Barum" (27 października 2010)
  • 1. listopada: Na zawsze w naszych sercach (31 października 2008)
  • RMF na dzień Wszystkich Świętych (31 października 2007)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz