Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM w Święto Niepodległości porozmawia z Piłsudskim i Markowskim
9 listopada 2010, 16:57 , aktualizacja 17:28
"Pierdel, serdel, burdel" – tak polską politykę opisywał Józef Piłsudski. Czy dziś powtórzyłby to samo? A może to samo powie jego pomnik? O czym opowie Grzegorz Markowski? Odpowiedzi na te pytania poznacie już 11 listopada na antenie RMF FM.


Rankiem, 11-go listopada Przemysław Skowron i Marcin Ziobro poruszą nieporuszone. Tylko tego dnia i tylko w tym programie „Pomniki poruszone” - wywiady z Pomnikami Wielkich Polaków.
Piłsudski, Słowacki, Poniatowski, Kościuszko zejdą wtedy z cokołów na Kopiec i powiedzą, co myślą!

Ponadto, tego samego dnia, w godzinach od 10:00 do 15:00, Daniel Dyk opowie o najdziwniejszych i najciekawszych odznaczeniach świata. Cofnie się także do przeszłości i przypomni m.in. obowiązujące normy towarzyskie i popularne zwyczaje dwudziestolecia międzywojennego.

Popołudnie 11 listopada to Wasza Muzyka po polsku. Tomasz Brhel będzie bronił miłości niczym niepodległości. Na www.rmf.fm słuchacze wybiorą swoją ulubioną polską piosenkę ostatnich lat. Prócz tego, między 15:00 a 18:00, Tomasz Brhel przygotował kilka muzycznych niespodzianek i wiele niezwykłych historii.

W niepodległościowy wieczór , od godziny 18, w RMF FM pojawi się Grzegorz Markowski, wokalista grupy Perfect, której nowa płyta wchodzi jutro do sprzedaży. Darek Maciborek porozmawia z wokalistą nie tylko o płycie, ale także o jego inspiracjach , 30- letniej karierze i o byciu dziadkiem.

Dawid Siwek, FAN FM; PR RMF

Przeczytaj również:
  • 1 listopada w RMF FM (31 października 2010)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz