Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Interia.pl od stycznia z nowym prezesem
23 listopada 2010, 23:13
Artur Potocki od 2011 roku obejmie funkcję Prezesa Zarządu portalu Interia.pl. Obecny Prezes portalu, Tomasz Jażdżyński, złożył rezygnację i od stycznia podejmie nowe wyzwanie, pozostając w branży internetowej.


Artur Potocki od 2011 roku obejmie funkcję Prezesa Zarządu portalu Interia.pl. Obecny Prezes portalu, Tomasz Jażdżyński, złożył rezygnację i od stycznia podejmie nowe wyzwanie, pozostając w branży internetowej. - Artur Potocki brał udział w tworzeniu portalu praktycznie od samego początku. Doskonale zna firmę, sprawdził się jako Wiceprezes Zarządu i jestem przekonany, że bardzo dobrze poradzi sobie w realizacji celów, jakie stawiamy przed spółką. Pragnę jednocześnie po dziękować Tomkowi Jażdżyńskiemu za jego wkład w integrację spółki z grupą medialną, przeprowadzenie przez trudny okres spowolnienia gospodarczego oraz przygotowanie organizacyjne i technologiczne do dalszego umacniania pozycji i ekspansji na nowe obszary biznesowe. Życzę mu dalszych sukcesów zawodowych w nowej pracy - powiedział Witold Woźniak odpowiedzialny za operacje Grupy Bauer Media w Polsce.

Jeszcze w tym roku światło dzienne ujrzy kilka naszych kolejnych projektów, a przyszły rok zapowiada się równie dynamicznie. Poza serwisami i usługami wykorzystującymi synergię w ramach wszystkich podmiotów Grupy Bauer, zamierzamy mocno zadbać o sam portal oraz serwisy, które już mamy, a które się sprawdziły i mają największy potencjał wzrostowy. Nad strategią pracowaliśmy w aktualnym składzie Zarządu od kilku miesięcy i po odejściu Tomka Jażdżyńskiego nie planujemy żadnych rewolucji w spółce. Z zespołem ludzi, którzy pracują w portalu, jestem spokojny o realizację założonych celów - powiedział Artur Potocki.

Artur Potocki urodził się w 1977 r. w Suwałkach. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Od początku kariery zawodowej związany z portalem INTERIA.PL, początkowo jako Specjalista ds. promocji, potem Dyrektor Promocji. W październiku 2006 objął w portalu stanowisko Dyrektora Marketingu & PR, w lipcu 2008 roku został Członkiem Zarządu, a w sierpniu 2009 Wiceprezesem Zarządu INTERIA.PL S.A. odpowiedzialnym za marketing oraz segmenty biznesowe. Między październikiem 2007 roku a lipcem 2009 był członkiem Rady Nadzorczej spółki Polskie Badania Internetu oraz członkiem rady metodologicznej badania Megapanel PBI/Gemius.

Członkami Zarządu pozostają Paweł Chwaleba i Radosław Kucko.

Dawid Siwek, FAN FM; media2.pl

Przeczytaj również:
  • Zmiana prezesa INTERIA.PL (27 marca 2008)
  • INTERIA.PL w rękach Bauera (3 grudnia 2007)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz