Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Choinkowy konkurs FAN FM
8 grudnia 2010, 17:40 , aktualizacja 10 grudnia 2010, 23:33
11 grudnia rusza przedświąteczna akcja RMF FM - Choinki pod choinkę. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs fotograficzny.

Już w najbliższą sobotę w Katowicach rozpocznie się 10 edycja akcji „Choinki pod choinkę”. Tego samego dnia ruszy również choinkowy fotograficzny konkurs FAN FM. Na zwycięzców czekają zestawy zimowych gadżetów RMF FM oraz najnowsze czteropłytowe albumy RMF FM Najlepsza Muzyka na Święta.

Aby stanąć do walki o nagrody wystarczy pojawić się w jednym z 12 miast, które odwiedzi pachnący choinkami żółto-niebieski konwój RMF FM, zrobić zdjęcie podczas rozdawania choinek i wysłać je na adres konkurs@fanfm.strefa.pl.

Posłuchajcie wyjątkowego promosa konkursowego przygotowanego dla FAN FM przez Karolinę Kowalską i Gromiego.


Na Wasze zdjęcia czekamy od 11 do 22 grudnia.
Zgłaszając się do konkursu koniecznie podajcie swoje dane - imię, nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy.

Autorów najlepszych fotek nagrodzimy żółto-niebieskimi zestawami gadżetów lub płyt.

Powodzenia!

Wysyłając zgłoszenie uczestnik konkursu wyraża zgodę opublikowanie swoich zdjęć na stronach serwisu FAN FM http:/fanfm.strefa.pl oraz na zbieranie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez FAN FM w celu realizacji jego ewentualnych praw do nagród oraz w celach marketingowych (publikacja imienia i nazwiska osoby otrzymującej nagrodę na stronach FAN FM) zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

Dawid Siwek, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz