Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Sylwestrowa zabawa z Miastem Muzyki
30 grudnia 2010, 20:18 , aktualizacja 20:39
Tradycyjnie już, redakcja Miasta Muzyki przygotowała dla słuchaczy specjalną sylwestrową playlistę, która rozkręci nie tylko domowe prywatki ale i duże bale. Start od 21:00 w 11 stacjach serwisu.


W najgorętszy wieczór roku w 11 stacjach serwisu Miasto Muzyki usłyszeć będzie można największe przeboje w tematyce każdej ze stacji. Wyjątkowa, sylwestrowa playlista lub sety didżejskie z pewnością znakomicie pasować będzie zarówno do kameralnych domowych zabaw oraz do ogromnych balów. Podczas siedmiu godzin nie zabraknie kawałków, które porwą do tańca nawet największych zwolenników oglądania go na siedząco. Sylwester z Miastem Muzyki jest gwarancją dobrej zabawy dla wszystkich jej uczestników, bez różnicy na ich gusta muzyczne oraz wiek. W głośnikach zabrzmi coś dla tych, którzy lubią dyskotekowy szał i sprzed lat, i obecnie, propozycja dla fanów klasycznego rocka oraz intrygujące i porywające dźwięki dla wielbicieli gorących rytmów.

Oto lista stacji Miasta Muzyki, które uatrakcyjnią Wam sylwestrową zabawę:

RMF Dance - gorące, taneczne hity z europejskich parkietów.
RMF Club - sety najmodniejszych DJ-ów mijającego roku, spod znaku techno/house, electro, minimal - propozycja dla prawdziwych klubowych wyjadaczy.
RMF Party - imprezowe hity mijającego roku mieszać się tu będą z nieśmiertelnymi kilerami sprzed lat. Nie zabraknie ani Lady Gagi, ani Ace of Bace.
RMF Michael Jackson - wiadomo, taneczny hołd dla króla popu w jego stacji.
RMF Rock - macie ochotę skakać, pogować, krzyczeć? Rockowy Sylwester w RMF Rock z Gossip, Arctic Monkeys, Kings of Leon i Franzem Ferdinandem! Let's do the hype!
RMF Classic Rock - zabawa przy starym dobrym rocku. Wypijmy "Whisky in the Jar", a potem "Break on Through" prosto do "All Right Now"!
RMF 70's - przypomnijcie sobie klimat "Gorączki sobotniej nocy", bo w RMF 70's na ten jeden wieczór disco przejmuje dowodzenie.
RMF 80's - Moda na lata 80. wciąż ma się dobrze, a my mamy się dobrze, bawiąc się w Sylwestra przy A-ha, Fine Young Cannibals czy Alphaville.
RMF PRL - Gdzie się podziały tamte prywatki? Oczywiście w RMF PRL. Udany Sylwester przy muzyce rodem z Polski Ludowej? Pomożecie?
RMF Cuba - zimno i ponuro za oknem, a u nas gorąco i słonecznie. Na porządną rozgrzewkę zaprasza RMF Cuba, stacja jak wulkan gorąca.
RMF Styl - Stylowe granie nie tylko dla kobiet. Przywitajmy Nowy Rok przebojami, które szumią w głowie niczym dobry szampan.

Tradycyjne, coroczne problemy - co zagrać gościom, żeby dobrze się bawili, skąd wziąć te wszystkie najnowsze hity, jak pogodzić gusta Jolki i Marcina, Jak nie pogubić płyt w trakcie szalonej zabawy - właśnie przestały istnieć.

Dawid Siwek, FAN FM; MiastoMuzyki.pl

Przeczytaj również:
  • Sylwester w Mieście Muzyki (23 grudnia 2009)
  • Sylwester 2008 na MiastoMuzyki.pl (23 grudnia 2008)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz