Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   5 nowych stacji spod muzycznej gwiazdy RMF FM
14 stycznia 2011, 22:34 , aktualizacja 22:49
Jeden to za mało? Od teraz w Mieście Muzyki pięć nowy stacji spod muzycznej gwiazdy RMF FM czyli jeszcze więcej najlepszej muzyki od radia numer 1 w Polsce.


Najpopularniejsze radio muzyczno-informacyjne w Polsce obchodzi swe 21 urodziny. W związku z tą wyjątkową rocznicą, przygotowało specjalną niespodziankę dla swoich słuchaczy. W piątek wspólnie z Miastem Muzyki, RMF FM uruchomiło 5 nowych stacji. RMF 2, RMF 3, RMF 4, RMF 5 i RMF Nostalgia, to muzyka znana wszystkim słuchaczom z playlisty RMF FM, od tanecznych hitów po nastrojowe kawałki, w nowych konfiguracjach bardziej sprofilowanych pod gusta muzyczne Słuchaczy.

RMF 2 to młodszy brat RMF FM, miejsce dla wszystkich fanów muzyki pop wielu pokoleń. W stacji usłyszycie największe przeboje ostatnich dekad, w tym między innymi niezapomniane hity Królowej Pop Madonny i następczyni tronu Lady Gagi. Ponadto jedyny i nieoceniony Michael Jackson, równie wyjątkowy Freddie Mercury, zawsze młoda Tina Turner i ich spadkobiercy Robbie Williams, Katy Perry i James Blunt. Zapraszamy do królestwa pop!

W RMF 3 to radio numer 1 w Polsce w wersji rockowej. Najlepsza muzyka z gitarą w ręku, od Jona Bon Jovi, przez Chrisa Rea po Marka Knopflera. Nie zabraknie oczywiście charakterystycznych wokali w tym Joe Cockera, Stinga, Bono czy Erica Claptona oraz polskiej czołówki na czele z Myslovitz, Perfect, O.N.A. czy Wilkami. Tak rockuje RMF 3!

RMF 4 to stacja przeznaczona dla fanów muzyki tanecznej od dance po r&b. Miejsce, w którym "czarna muzyka" łączy się z blaskiem klubowych laserów. Hity prosto z dyskotekowych parkietów i zmysłowe dźwięki rhythm and blues. Dawkę pozytywnej energii dostarczą Wam Rihanna, Black Eyed Peas, Beyonce, ATB, Katy Perry i wielu, wielu innych. Tu rządzi rytm! 24 godziny na dobę!

RMF 5 to wielkie hity i legendarni artyści. Największe przeboje ostatnich dekad w łagodnych klimatach. Wśród wykonawców królują między innymi Bryan Adams, De Mono, Aerosmith i Phil Collins.

RMF Nostalgia to kanał, w którym motywem przewodnim jest refleksja. To stacja przygotowana z myślą o słuchaczach spragnionych wyciszenia. Doskonale skonstruowana playlista z niezapomnianymi przebojami Bruce’a Springsteena, Bryana Adamsa, Annie Lennox czy Edyty Bartosiewicz sprzyja zadumie i rozmyślaniom.

Dawid Siwek, FAN FM; MiastoMuzyki.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz