Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wysłannicy RMF FM jako pierwsi w Bagdadzie
25 lutego 2003, 11:58
Specjalni wysłannicy RMF FM Jan Mikruta i Przemysław Marzec do niedawna relacjonowali nastroje mieszkańców sąsiadującej z Irakiem Jordani w obliczu zbliżającej się wojny. Ostatnio udało im się przedrzeć do Iraku. Jak możecie usłyszeć w FAKTACH RMF FM, wysłannicy RMF FM jako jedyni polscy dziennikarze, dotarli do irackiej stolicy Bagdadu skąd codziennie nadają relacje w sytuacji, gdy o wybuchu wojny mówi się w perspektywie dni.

Podróż do Bagdadu to nie pierwsza tak niebezpieczna misja. Obydwaj reporterzy byli w Pakistanie i w Afganistanie, gdy upadał afgański reżim talibów. Jan Mikruta w listopadzie ubiegłego roku na żywo relacjonował na antenie RMF przebieg akcji odbicia zakładników z moskiewskiego teatru na Dubrowce.

Dzisiaj w przeddzień wybuchu wojny korespondenci RMF są znowu pierwsi w sercu wydarzeń, skąd na żywo przekazują relacje dla radiowych Faktów. Ich relacje można znaleźć także na stronach internetowych RMF www.rmf.fm.

Jan Mikruta i Przemysław Marzec dysponują satelitarnym studiem radiowym, dzieki niemu dźwięk przez nich nadawany ma studyjną jakość.

PR RMF FM; Janusz i Grzegorz Nałęcz, PR RMF; FAN FM

Przeczytaj również:
  • Wysłannicy RMF FM w pobliżu Iraku (19 lutego 2003)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz