Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Trzy dni Oscarowych emocji w RMF Classic
23 lutego 2011, 09:05 , aktualizacja 09:17
RMF Classic zaprasza na trzy dni oscarowych emocji i specjalne programy poświęcone filmom oraz oscarowej muzyce. Dowiemy się m.in. kto jest czarnym koniem tegorocznych Oskarów?

A także, czy Colin Firth wygłosi najlepszą mowę po odebraniu statuetki za rolę jąkającego się króla? I czy opłacą się mordercze treningi Natalie Portman do roli baletnicy?

W piątek (25 lutego, g. 14.00 – 18.00) specjalne wydanie filmowego programu "Moje Kino".
Magda Miśka Jackowska poprowadzi go na żywo z krakowskiego Kina Kijów, gdzie rozpoczynać się będzie weekend oscarowych pokazów.

W programie znajdą się wizytówki nominowanych obrazów, reżyserów i aktorów, spotkania z krytykami filmowymi, a także z widzami.

Już teraz Klubowicze RMF Classic mogą zdobyć bilety na nocną transmisje z Gali w Kinie Kijów.
Szczegóły dla zarejestrowanych słuchaczy na stronie www.rmfclassic.pl/klub

Od piątku na antenie RMF Classic ruszają także konkursy, w których będzie można zdobyć bilet na specjalne pokazy oscarowych filmów.

W niedzielę (27 lutego, g. 16.00 – 17.00) cotygodniowy program "Na moje ucho" poświęconego muzyce filmowej.
Magda Miśka-Jackowska i Łukasz Waligórski, krytyk, twórca portalu Muzyka Filmowa.pl, tym razem, przypomną tegoroczne nominacje za muzykę oraz sylwetki ich twórców.

Dla wszystkich, którzy prześpią oscarową, gorącą noc, w poniedziałkowy poranek (28 lutego, g. 7.00 – 10.00) RMF Classic przygotowało specjalne wydanie programu "Śniadanie Mistrzów", w nim: podsumowanie ceremonii rozdania Oscarów, relacje, komentarze i najlepsza muzyka filmowa wszechczasów.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, RMF Classic

Przeczytaj również:
  • 82.ceremonia rozdania Oscarów - raport FAN FM (8 marca 2010)
  • Oscary 2009 w RMF Classic i RMF FM (20 lutego 2009)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz