Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   INTERIA.PL: serwis Oscary 2003
3 marca 2003, 21:14
Portal INTERIA.PL uruchomił specjalny serwis poświęcony nagrodom filmowym Oscary 2003. Serwis zawiera informacje o wszystkich twórcach i filmach nominowanych w 2002 roku do tych prestiżowych nagród, w każdej z 24 kategorii oraz do nagrody specjalnej. Odwiedzający mogą zapoznać się z zestawieniami laureatów nagród Akademii przyznawanych w latach 2000-2002 oraz wziąć udział w konkursie, w którym należy wytypować tegorocznych laureatów w pięciu podstawowych kategoriach.


W odrębnym dziale serwisu, na bieżąco aktualizowane są doniesienia o wydarzeniach związanych z przygotowaniami do ceremonii wręczenia Oscarów, z Amerykańską Akademią Filmową, publikowane są też bieżące informacje o twórcach nominowanych do nagród. W dziale "O Oscarach" znaleźć można ciekawostki związane z dotychczas przyznanymi wyróżnieniami Akademii. W serwisie istnieje również galeria, zawierająca zdjęcia z ogłoszenia nominacji, a w przyszłości - także zdjęcia z ceremonii wręczenia nagród.

W nocy z 23 na 24 marca, w momencie rozpoczęcia 75. ceremonii wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, w serwisie znajdzie się relacja na żywo z przebiegu oscarowej gali.

(PR INTERIA.PL), Tomek Róg, FAN FM, PR INTERIA.PL S.A.


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz