Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Pierwsza Dama Gruzji z wizytą w RMF Classic
12 kwietnia 2011, 14:09 , aktualizacja 14:11
W poniedziałek 11 kwietnia Pierwsza Dama Gruzji – Sandra Elisabeth Roelofs złożyła nieoficjalną wizytę w radiu RMF Classic. Pochodząca z Holandii żona Prezydenta Gruzji sama jest dziennikarką radiową. Założyła w Tbilisi stację radiową – Radio Muza - nadającą muzykę klasyczną, w której prowadzi swój autorski program "Sandra’s Muza".


Pierwsza Dama spotkała się z zespołem RMF Classic wymieniając doświadczenia związane z funkcjonowaniem stacji radiowych o podobnym profilu.
Po spotkaniu Pani Sandra Roelofs otrzymała od stacji pamiątkowy Dyplom Honorowy Klubu Słuchacza RMF Classic, za propagowanie muzyki klasycznej na całym świecie.

Jednym z punktów pobytu w Polsce Sandry Elisabeth Roelofs jest promocja autobiografii - "Pierwsza Dama Gruzji. Historia idealistki".
Autorka opisuje pierwsze cztery lata prezydentury swojego męża, podczas których, z ogromnym poświęceniem, energią i pasją angażowała się w działalność humanitarną.
Dzieli się także bardzo osobistymi przeżyciami z okresu wojny rosyjsko-gruzińskiej w sierpniu 2008 roku.

Polski przekład "Historii idealistki" zawiera także rozdział poświęcony tragedii smoleńskiej. Autorka, w niezwykle poruszający i osobisty sposób, opowiada o przyjaźni z Marią Kaczyńską oraz o tym, jakim ciosem była dla niej wiadomość o katastrofie.

Zdjęcia ze spotkania Pierwszej Damy Gruzji z Prezesm Grupy RMF oraz dziennikarzami RMF Classic
na stronach internetowych stacji.
Polecamy!

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, PR RMF

Przeczytaj również:
  • Ania Kuczyńska "Projektantką z klasą 2010" (14 stycznia 2011)
  • RMF FM kolęduje z Marylą i Stingiem (21 grudnia 2009)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz