Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Znamy program Akademii Festiwalowych 4.FMF
20 kwietnia 2011, 08:35 , aktualizacja 08:37
Tradycyjnie, jak co roku odbędą się Akademie Festiwalowe podczas odsłony 4. Festiwalu Muzyki Filmowej. To niepowtarzalna okazja bezpośredniego spotkania z ekspertami, producentami muzyki filmowej, dyrektorami muzycznymi wielu wybitnych obrazów filmowych, a także z cenionymi dziennikarzami i krytykami muzycznymi.

Akademie Festiwalowe to wyjątkowa okazja, aby poznać tajniki warsztatu mistrzów kinematografii oraz codzienną pracę założycieli największych wytwórni muzyki filmowej na świecie, a także promotorów muzyki tworzonej na potrzeby wielkiego ekranu.

Większość spotkań w ramach Akademii jest otwarta. Należy pamiętać, że liczba miejsc jest ściśle ograniczona i zainteresowani powinni przybyć na nie nieco wcześniej. br>
Pełny program, miejsca i godziny spotkań w ramach Akademii Festiwalowych podczas 4.Festiwalu Muzyki Filmowej na stronach www.fmf.fm

Warto zwrócić uwagę, że w sobotę 21 maja odbędą się 2 Akademie na temat muzyki w grach komputerowych, które poprowadzi Wojciech Musiał z RMF Classic.

Dodajmy, że cały od samego początku Festiwal Muzyki Fimowej współorganizowany jest przez RMF Classic. Muzyka z klasą.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, fmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz