Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM w majówkę uczy latać i rozdaje bilety na koncerty
29 kwietnia 2011, 09:50
W długi majowy weekend Sławomir Kowalewski nauczy słuchaczy jeździć konno, latać na paralotni i uprawiać rafting. Poza tym czeka nas spotkanie z Jerzym Stuhrem. Skoro majówka – to nie zabraknie roweru i grila.

Poranne pasmo Wolno Wstać (od 6:00 do 10:00) w dniach 30 kwietnia oraz 1 i 2 maja, prowadzone będzie przez Sławomira Kowalewskiego. Podpowie on słuchaczom gdzie, jak i za ile można uprawiać rafting, latać na paralotni i jeździć konno. Przedstawi również zasady bezpiecznego grillowania.

3 maja o poranku Przemysław Skowron oprowadzi słuchaczy po świecie ptaków, odkrywając ich, nieraz najbardziej wstydliwe, tajemnice. Po tym programie będzie już wiadomo, jakie ptaki teraz słychać, kto bunkruje się w dziupli i czyj samiec dokarmia samicę w trakcie amorów.

W sobotę od 10:00 do 15:00 Krzysztof Urbaniak poda najlepsze przepisy na majówkowy weekend, z pomocą Pascala Brodnickiego nauczy idealnego grillowania i wyruszy Swoją Drogą po najciekawszych miejscach w kraju razem z Martą Grzywacz.

1 maja między 10:00 a 15:00 w programie RMF Extra, Marta Grzywacz długo i smacznie porozmawia z Jerzym Stuhrem.
Tego dnia na antenie, w Faktach nie zabraknie relacji z beatyfikacji Jana Pawła II w Rzymie. Szczegóły na stronach FAN FM podaliśmy 27 kwietnia.

2 maja Piotr Jaworski poprowadzi program dla aktywnych (10:00 - 14:00). Razem z Krzysztofem Urbaniakiem wyjaśni, skąd wzięły się ulubione długoweekendowe atrybuty aktywnych majówkowiczów: rower, rolki, grill i... latawce.
Ponadto reporterzy RMF FM opowiedzą, jakie turystyczno-sportowe atrakcje oferują w tym sezonie najbardziej atrakcyjne regiony Polski.

3 maja (10:00 - 15:00) przekonamy się po raz kolejny, że Polacy nie gęsi i swój wkład w rozwój świata mają. Piotr Jaworski przedstawi polskie osiągnięcia na kilku, oddalonych od siebie, polach: naukowym (wraz z Grzegorzem Jasińskim), popkulturowym oraz geograficznym (Mazury jako nowy cud świata).

Muzyka w mega dawce obecna będzie w majowy weekend w godzinach od 15 do 18:00 w Waszej Muzyce Tomasza Brhela (sobota, niedziela, poniedziałek i wydanie specjalne Wasza Muzyka po polsku we wtorek)a jak również od 18 do 22:00 w programach Marcina Jędrycha (Ten Top w sobotę i w niedzielę) oraz Roberta Konatowicza i Darka Maciborka.

Darek Maciborek przedstawi na antenie w poniedziałek swój Koncertownik Majówkowy. Opowie o wszystkich ważnych, czekających nas w tym roku, koncertach oraz rozda słuchaczom wiele biletów, m.in. na występy Roda Stewarta, Scorpionsów, Jamesa Blunta, Santany, Roxette i Zucchero.

Weekendowe wieczory (22:00 - 02:00) kończyć będą spokojniejsze, muzyczne programy Roberta Konatowicza (sobota i niedziela), Tomasz Brhela (poniedziałek) i Sławomira Kowalewskiego (wtorek).

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, PR RMF

Przeczytaj również:
  • RMF FM: Majówkowy weekend z pleneru (29 kwietnia 2010)
  • Majówka 2008 w RMF FM (28 kwietnia 2008)
  • Wielka majówka z RMF FM (29 kwietnia 2004)
  • Wielka Majówka w Krakowie (30 kwietnia 2003)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz