Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Magdalena Mi¶ka Jackowska nominowana do nagrody filmowej
26 maja 2011, 12:12
Dziennikarka RMF Classic Magda Mi¶ka-Jackowska została nominowana do prestiżowej Nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.


Instytut chce w ten sposób wyróżniać inicjatywy i wydarzenia, które w roku 2010 wpłynęły na zainteresowanie polskim kinem i przyczyniły się do promocji sztuki filmowej. Magda Mi¶ka-Jackowska nominowana jest w kategorii: "Audycja radiowa lub telewizyjna" za swój autorski pi±tkowy program "Moje kino" ze specjalnym udziałem Stanisława Janickiego.
W¶ród nominowanych w tej kategorii znalazły się także: telewizyjne cykle "Ogl±daj z Andrzejem Fidykiem" TVP 2 i "Kino mówi" stacji Ale Kino, oraz radiowa audycja "Fajny film wczoraj widziałem" Ryszarda JaĽwińskiego w 3PR PR. Nagroda przyznawana jest w 13 kategoriach.

Zwycięzcę poznamy 6 czerwca, podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. FAN FM trzyma kciuki za Magdalenę Mi¶kę Jackowsk±, która poza prowadzeniem autorskiego programu za który jest nominowana dzieli się z naszymi czytelnikami wrażeniami o ocenia zdobywców oscarów.
Jest także współprowadz±c± główne koncert odbywaj±ce się w ramach Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.
Na antenie RMF Classic zadebiutowała 11 lipca 2005 roku.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz