Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Jesienne propozycje RMF Classic
1 września 2011, 16:27
Jesienna ramówka RMF Classic rusza 5 września. Wraz z nią startuje Lista Przebojów Muzyki Filmowej. Przeboje wybierać będą słuchacze, głosując przez internet, tą drogą także zgłaszać będą swoje propozycje.

Notowania w soboty po godz. 15.00 poprowadzi Magda Miśka - Jackowska.

W jesiennym programie pojawią się także inne nowości, takie jak program o tajnikach powstawania słynnych scenariuszy filmowych i telewizyjnych - "Słowem się kręci". Jednym z pierwszych gości programu będzie mistrzyni tego gatunku - Ilona Łepkowska.

Nowością na antenie stacji będą także Fakty Ekonomiczne RMF Classic emitowane tuż po zamknięciu notowań GPW.

Po wakacyjnej przerwie wracają na antenę mocne pozycje programowe stacji takie jak "Classic design" oraz - wzbogacone o nowe elementy - "Życie z klasą - cztery zmysły".
Wyrafinowane smaki, finezyjne zapachy, przedmioty i dzieła, których widok cieszy oczy i wywołuje jednocześnie dreszcz emocji - to tylko niektóre z tematów programu "Życie z klasą - cztery zmysły".
Wspólnym ich mianownikiem będzie luksus - bo choć nie każdy może poczuć jego smak, to na pewno każdy lubi o nim posłuchać.
Wśród gości pojawią się Marcin i Agnieszka Kręgliccy - znani restauratorzy, a także Stanisława i Michał Missala - właściciele sieci ekskluzywnych drogerii.

Przedpołudniowe pasmo konkursowe w RMF Classic poświęcone będzie "Pasjonatom" - znanym ludziom, którzy zasłynęli z nietypowych pasji.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz