Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Programowe propozycje RMF FM na jesień 2011
1 września 2011, 16:51 , aktualizacja 17:00
W jesiennej ramówce RMF FM wprowadza 7 nowych pozycji programowych. Główne pasma pozostają bez zmian. Do ramówki wracają także z wakacji: Kontrwywiad Konrada Piaseckiego (poniedziałek-piątek, po Faktach o 8.00) i Przesłuchanie Agnieszki Burzyńskiej (sobota, po Faktach o 9.00).

"Wstawaj, szkoda dnia": 5:30-9:00 (Przemysław Skowron, Witold Lazar, Marcin Ziobro i Tomasz Olbratowski)
W programie:
- POPiS-y, czyli polityczne dyktando - program poprowadzi znany dyktator dyktand Tomasz Skory, który pokaże, jak politycy omijają, lub jak wpadają w ortograficzne, gramatyczne i polityczne pułapki.
- Rozmowy pierwsza klasa - podobno będzie to bardzo ostra jazda. Jazda po czym się da; po kraju, po ludziach, po politykach, po sobie... Po PO, po PiS-ie, po znanych i cenionych. Załoga Poranka ma pociąg do mocnych żartów i wbrew ostrzeżeniom lubi się wychylać!
- Dym nad wysypiskiem - nowy, radiowy serial antenowo - życiowy, kontynuacja bestsellerowej sagi porannego eteru - "Domu Nad Wysypiskiem". W jesiennej odsłonie powrócą w wielkim stylu i z nowymi fryzurami: boskie Janina i Krystyna. Będzie też ulubieniec kobiet i pozostałych płci; Doktor Waldemar, który pod kitlem ma tylko wielkie serce. Wróci też Babcia Wiesia i pojawi się nowa postać - Młoda, na obcasach dłuższych niż męskie ego! Czyta - Tomasz Knapik,
- Felieton Tomasz Olbratowskiego - nowość z racji na poruszane tematy i zresetowany po wakacjach umysł Twórcy.


BYLE DO PIĄTKU: 9:00-13:30 (Krzysztof Urbaniak) i 13:30-18:00 (Daniel Dyk)
W programie:
- Gwiazdy w zasięgu - Marta Grzywacz nie dzwoni w nietypowej sprawie, ale z dociekliwością Łowcy Celebrytów dopytuje gwiazdy o wydarzenie, o którym było głośno niedawno lub będzie głośno już za chwilę.
- Pokaż język - antenowy specjalista od języka polskiego wyjaśni słuchaczom co znaczą i skąd się wzięły określenia (idiomy), których używamy, ale ich pierwotne znaczenie nie jest takie oczywiste (zażyć z mańki, smalić cholewki, etc...).
Z wakacji wracają także: Między Bugiem a prawdą (Kabaret pod Wyrwigroszem), Pigułka technologiczna (Grzegorz Jasinski) i Niezwykły alfabet zwykłych rzeczy (Krzysztof Urbaniak).

W tym paśmie pojawia się też po wakacyjnej przerwie kolejna odsłona Wielkiej Kumulacji - do wygrania wiele nagród rzeczowych, oprócz, jak zwykle, gigantycznych pieniędzy.


Wyjątkowe miejsce w jesiennej ramówce RMF FM zajmuje Poplista Darka Maciborka, która obchodzi swoje 10-lecie. Niebawe więcej informacji o szykowanych atrkacjach w związku z tym wydarzeniem. Program do usłyszenia od poniedziałku do piątku między 18.00 a 21.00.


Wieczorem, od 21.00 do 1.00 - "Miasto Muzyki" (Marcin Jędrych oraz na zmianę Robert Konatowicz, Tomasz Brhel i Piotr Jaworski).


1:00-5:30 "Dobra nocka" (na zmianę Robert Konatowicz, Tomasz Brhel i Piotr Jaworski).


"WOLNO WSTAĆ", soboty i niedziele, 7:00-10:00 prowadzi Sławomir Kowalewski.
W programie:
- Miejska Dżungla prowadzący razem z Adamem Wajrakiem będą oprowadzali po tytułowej "Miejskiej Dżungli". Poznamy wszelkie zwierzaki małe i duże, które towarzyszą nam w miastach i miasteczkach, a o obecności których często nie mamy pojęcia.

- Radiowy plac zabaw - nowy program Barbary Zielińskiej i Sławomira Kowalewskiego, którzy co sobotę będą podpowiadać, jak urozmaicić dzieciom weekendowy czas. Czy w domu, czy na spacerze, czy w słońce, czy w deszcz, czy rano, czy wieczorem, zawsze znajdzie się sposób, by czas z dziećmi, spędzić o wiele ciekawiej niż przed telewizorem.

W sobotę między 10.00 a 15.00 powraca program Piotr Jaworskiego "Przepis na weekend".
Natomiast w niedzielę w tym czasie Marta Grzywacz poprowadzi spotkania z gośćmi w programie RMF Extra.
4 września jej gościem będzie Elżbieta Zapendowska, a tydzień później - Joanna Krupa.


Z wakacji wracają również:
"Wasza Muzyka" (sobota, niedziela 15.00-18.00) Tomasza Brhela, "Ten TOP" (sobota, niedziela 18.00-22.00) Marcina Jędrycha oraz "Wszystkie struny Świata" (22.00-2.00) Roberta Konatowicza.

Miłego słuchania RMF FM w nowym roku szkolnym.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, PR RMF

Przeczytaj również:
  • Wasza Muzyka powraca z wakacji (30 sierpnia 2011)
  • Wakacyjne nowości na antenie RMF FM (21 czerwca 2011)
  • RMF FM z najlepszą RaMóFką (9 listopada 2009)
  • RMF FM ujawnia jesienną ramówkę (28 sierpnia 2009)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz