Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Nowa odsłona RMF24.pl
5 września 2011, 19:20 , aktualizacja 19:25
Na stronie głównej wygląd zmienił dział "Fakty dnia", czyli 10 najważniejszych wiadomości, pojawił się rozbudowany dział multimedialny z filmami i galeriami zdjęć.


Wyeksponowano sekcję "Tylko w RMF24" i "Gorąca Linia, Wasze Fakty". Tam prezentowane są materiały autorstwa reporterów, dziennikarzy i korespondentów RMF FM oraz słuchaczy i internautów.
"Polecamy" to nowy dział - tam znajdziemy materiały, którymi dziennikarze chcą się pochwalić.

Nowy RMF24.pl umożliwia nie tylko odsłuchanie aktualnych Faktów RMF FM czy najciekawszych relacji reporterskich.
Na stronie "Tylko w RMF24" znajdziecie profile dziennikarzy, w których znajdować się będą relacje, zdjęcia, filmy czy teksty tworzone na wyłączność RMF24.pl. Będzie można też śledzić ich aktywność w serwisie Twitter. Możecie napisać do nich e-maila - podyskutować oraz zgłosić temat.

RMF24.pl tworzą reporterzy i korespondenci RMF FM oraz dziennikarze newsroomu stacji. Szefem portalu informacyjnego stacji jest Jan Latała.
Jak wynika z badań Instytutu Monitorowania Mediów - Fakty RMF FM od lat zwyciężają w rankingach cytowalności wśród stacji radiowych. Serwisy radia RMF FM zdobyły również najwyższe noty w "Rankingu serwisów radiowych" miesięcznika PRESS (01.04.2009).

RMF24.pl odwiedziło w lipcu 2011 roku prawie 586 tys. unikalnych użytkowników, a liczba wizyt na tej stronie wynosi blisko 1,2 mln. - wynika z badań gemiusTraffic.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmf24.pl

Przeczytaj również:
  • Jan Latała szefem RMF24.pl (29 stycznia 2010)
  • Startuje platforma informacyjna RMF24.pl (24 stycznia 2010)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz