Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF Classic zaprasza słuchaczy na swoje urodziny
18 października 2011, 20:50 , aktualizacja 20 października 2011, 18:30
Zbliżają się ósme urodziny RMF Classic i z tej okazji stacja przygotowała specjalnie dla swoich słuchaczy konkurs, w którym należy wykazać się wiedzą na temat Radia, w którym grana jest tylko "Muzyka z Klasą".

Ci, którzy spiszą się najlepiej w nagrodę zaproszeni zostaną do siedziby RMF Classic w Krakowie. Zadanie polega na udzieleniu odpowiedzi na 4 pytania testowe dotyczące RMF Classic oraz 4 pytania sprawdzające Waszą wyobraźnię. Wszystko dostępne jest na stronach stacji, dla zarejestrowanych klubowiczów, w zakładce "konkursy".

Redakcja RMF Classic wybierze 8 najbardziej kreatywnych osób (oczywiście takich, które poprawnie udzielą odpowiedzi także na 4 pierwsze pytania) i zaprosi je 27 października (w dniu urodzin stacji) do wspólnego krojenia urodzinowego tortu i udziału w specjalnym, świątecznym programie.

Co roku podczas Wypraw FAN FM do Wnętrza RMF gościmy razem z naszymi czytelnikami w Redakcji RMF Classic, za co serdecznie dziękujemy Panom Krzysztofowi Nepelskiemu i Pawłowi Pawlikowi. Teraz sytuacja jest bardziej wyjątkowa, na urodziny zaprasza RMF Classic, a czekać będzie, z urodzinowym tortem.

Studio RMF Classic
Wyprawa do Wnętrza RMF - edycja IV
V Wyprawa do Wnętrza RMF
V Wyprawa do Wnętrza RMF
redakcja RMF Classic - Paweł Pawlik
Krzysztof Leszczyński, FAN FM, www.rmfclassic.pl
Zdjęcia: Mariusz Kunicki

Przeczytaj również:
  • MocArty RMF Classic 2010 rozdane (23 marca 2011)
  • Rok 2010 z rekordem słuchalności RMF Classic (14 stycznia 2011)
  • RMF Classic - 6 urodziny (27 października 2009)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz