Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Przebój Roku w RMF FM już po raz 20!
5 grudnia 2011, 22:20
Już po raz dwudziesty słuchacze RMF FM mogą głosować w muzycznym plebiscycie na Przebój Roku 2011, w którym wybierają najlepsze utwory mijających dwunastu miesięcy.

Na radiowych stronach RMF FM można oddawać głosy na ulubione muzyczne utwory tego roku. O tytuł „Przeboju Roku 2011” ubiega się 100 polskich i zagranicznych piosenek. Wśród nich m.in.: „Someone Like You” Adele, „When We Stand Together” zespołu Nickelback, “Ostatnia nocka” - Yugopolis i Macieja Maleńczuka, „Małe rzeczy” Sylwii Grzeszczak oraz wiele innych znakomitych utworów. Na głosujących czekają atrakcyjne nagrody – tablet, miniwieże hi-fi oraz odtwarzacze mp4. Piosenki – kandydatki codziennie goszczą w playliście RMF FM oraz w serwisie internetowym RMFon w specjalnej stacji RMF Przebój Roku. Rozstrzygnięcie plebiscytu odbędzie się 1 stycznia 2012 roku o godzinie 18:00 na antenie RMF FM.

Warto przypomnieć, że rok 2010 należał do kolumbijskiej gwiazdy – Shakiry. Zdominowała ona swoimi utworami rankingi światowych list przebojów, a słuchacze RMF FM dwa jej największe przeboje uplasowali w pierwszej piątce najlepszych utworów roku 2010. Na miejscu 5. „Loca”, a 1. miejsce zajął mundialowy przebój: „Waka Waka (This Time for Africa)”.

Muzyczny plebiscyt jakim jest „Przebój Roku” gości na antenie radia RMF FM już od dwudziestu lat lat. Po raz pierwszy w 1991 roku słuchacze wybrali najlepszy utwór, zwyciężył Bryan Adams z piosenką: „Everthing I Do (I Do For You)”. Cały muzyczny przegląd 20 lat można zobaczyć na stronie: http://www.rmf.fm/f/przeboj-roku-1991.html

Joanna Kocot, FAN FM; www.rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz