Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Choinki pod choinkę 2011" od RMF FM ruszają w Polskę
9 grudnia 2011, 11:38 , aktualizacja 11:43
Kolejny raz radio RMF FM wyrusza w Polskę z tysiącami zielonych pachnących choinek, aby przed Świętami trafiły one do domów słuchaczy. Na trasie żółto-niebieskiego konwoju 12 największych polskich miast, które radiowa ekipa będzie odwiedzała już od poniedziałku.

Tradycyjnie już przed Świętami Bożego Narodzenia RMF FM rozda swoim słuchaczom tysiące pachnących drzewek. Choinkowy konwój odwiedzi 12 miast, w każdym z nich w ręce słuchaczy trafi ą tysiące świerków pochodzących wyłącznie z ekologicznych plantacji. Od poniedziałku w miejscach, w których zatrzyma się ekipa RMF FM od 11 trwała będzie zabawa – poprowadzą ją (od poniedziałku do piątku) Jacek Kaczor oraz (w weekend) Marek Rusinek, pomagać im będzie znany z animacji wcześniejszych edycji akcji zespół KaraRockers. W każdym mieście pojawią się reporterzy RMF FM, którzy wspomagani przez wozy satelitarne, będą przeprowadzali na żywo relacje z imprez w Faktach. Tegoroczna trasa rasa przejazdu radiowego konwoju przedstawia się następująco:

12 grudnia (pn) KATOWICE: Pod "SPODKIEM"
13 grudnia (wt) WROCŁAW: Rynek (róg ul. Oławskiej)
14 grudnia (śr) POZNAŃ: Rynek
15 grudnia (czw) SZCZECIN: Plac Lotników
16 grudnia (pt) GDYNIA: Skwer Kościuszki
17 grudnia (so) OLSZTYN: Pod Wysoką Bramą
18 grudnia (nd) WARSZAWA: Pod "PKiN"
19 grudnia (pn) ŁÓDŹ: Piłsudskiego/Piotrkowska
20 grudnia (wt) LUBLIN: Pl. Zamkowy
21 grudnia (śr) RZESZÓW: Rynek
22 grudnia (czw) KIELCE: Plac Artystów
23 grudnia (pt) KRAKÓW: Mały Rynek

Akcja rozpoczyna się każdego dnia o 11:00 i potrwa do momentu rozdania ostatniego drzewka, w każdym mieście będzie ich około tysiąca. Dodatkowo pierwsze 100 osób w każdym mieście otrzyma w prezencie bombkę RMF FM i słodycze od partnera trasy, firmy Wawel.

Zanim radiowy pachnący konwój wyruszy w trasę, zachęcamy Was do przeczytania relacji oraz obejrzenia zdjęć z poprzednich edycji „Choinek pod choinkę”. Znajdziecie je w dziale WYDARZENIA.

Dawid Siwek, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz