Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Startuje druga edycja MocArtów
3 stycznia 2012, 17:49 , aktualizacja 4 stycznia 2012, 20:55
Na stronach RMF Classic można zgłaszać już swoje nominacje do plebiscytu MocArty 2011. Wśród osób, które zgłoszą nominację przynajmniej w jednej z kategorii stacja rozda płyty Arcydzieła Muzyki Filmowej i wiele cennych nagród.Swoje propozycje zgłaszać należy w 4 kategoriach:

I Człlowiek Roku 2011
II Wydarzenia Roku 2011
III Muzyka Filmowa Roku 2011
IV Rzecz z klasą 2011

Specjalny formularz do głosowania znajduje się na stronach rmfclassic.pl

Nominowanie potrwa do 16 stycznia. Na podstawie wszystkich zgłoszeń podesłanych przez słuchaczy redakcja RMF Classic wybierze 5 nominowanych w każdej kategorii.

Ostatecznego wyboru laureatów dokonają słuchacze RMF Classic na specjalnie do tego celu uruchomionej podstronie internetowej. Głosowanie rozpocznie się 23 stycznia i zakończy 6 lutego.

Gala Finałowa odbędzie się 22 lutego 2012 w restauracji Amber Room (Pałac Sobańskich, Al. Ujazdowskie 13).

W pierwszej edycji MocArtów RMF Classic statuetkami autorstwa Marka Stankiewicza nagrodzono:
w kategorii "Człowiek Roku": Leszka Możdżera - za chopinowskie koncerty na całym świecie, wyjątkowość i niezmienną klasę.
w kategorii "Wydarzenie Roku": Otwarcie Centrum Nauki Kopernik - za wskazanie nowoczesnej drogi do poznawania świata oraz inspirujące pokazanie niezwykłych związków kultury i nauki.
w kategorii "Muzyka Filmowa Roku": - Hansa Zimmera (muzyka do filmu „Incepcja") - za błyskotliwe połączenie brzmienia orkiestrowego z elektronicznym i za mistrzowskie spojenie dźwięku z obrazem.
w kategorii "Produkt Roku": Mercedesa SLS AMG - za nowatorski, stylowy design i doskonałe osiągi.Krzysztof Leszczyński, FAN FM, rmfclassic.pl

Przeczytaj również:
  • MocArty RMF Classic 2010 rozdane (23 marca 2011)
  • RMF Classic nagradza MocArtami (14 lutego 2011)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz