Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Fakty RMF FM w Pilot TV
28 marca 2003, 12:47
Od pewnego czasu na antenie nowopowstałej stacji telewizyjnej Pilot TV pojawiają się FAKTY RMF FM. Punktualnie na 37 sekund przed pełną godziną odtwarzany jest spot, na którym widoczne są słynne kopuły z Alwerni, matylda z logo RMF oraz napis Radio Muzyka Fakty. Każde wydanie Faktów w telewizji Pilot, to transmisja audio prosto ze studia oraz skrót najważniejszych informacji ze stron www.rmf.fm przekazywany za pomocą obrazu.

Ze względu na prowadzone testy, emisja Faktów RMF FM w Pilot TV jest nieregularna, ale zawsze na żywo - przeważnie o każdej nieparzystej godzinie.

Każda informacja na wizji to fragment tekstu oraz zdjęcie. Ponadto Pilot TV prezentuje też RaMóFkę oraz pokazuje na żywo obraz ze studia - ten sam, który możemy zobaczyć za pomocą kamery internetowej.

Pilot TV to nowa stacja prezentująca swoim widzom najciekawsze propozycje innych stacji telewizyjnych. Nie wiadomo jeszcze czy Fakty RMF w telewizji zapoczątkuje otwarcie RMF TV.

Telewizję Pilot można oglądać w sieciach kablowych oraz w Cyfrze+ na kanale 70.

Oto informacja prasowa Radia RMF FM i Telewizji PILOT TV w sprawie rozpoczęcia nadawania sygnału RMF FM na antenie PILOT TV

Od ostatniego weekendu nie tylko słuchacze, ale także widzowie mają dostęp do FAKTÓW RMF FM. Retransmisja Faktów oraz specjalny serwis prezentujący na bieżąco FAKTY RMF FM został udostępniony widzom kanału telewizyjnego PILOT dostępnego na obu platformach cyfrowych oraz w niektórych sieciach kablowych.

To szczególnie ważne, żeby w okresie tak znaczących wydarzeń jakie obecnie mają miejsce na świecie, a szczególnie w Iraku, nasze informacje były dostępne dla jak najszerszego grona odbiorców, tym bardziej, że mamy w Bagdadzie reporterów, którzy są jedynymi polskim dziennikarzami w tym mieście - mówi Jacek Stawiski, szef informacji w stacji.

Dzięki tej współpracy poszerzył się nam zasięg techniczny programu RMF FM. Staramy się, żeby sygnał z programem stacji był dostępny wszędzie i za darmo. Stąd tak bardzo dbamy o obecność na platformach cyfrowych, w internecie i we współpracujących z nami kanałach telewizyjnych. Takie doświadczenie jest bardzo cenne - dodał Krzysztof Nepelski, dyrektor marketingu RMF FM.

Kanał telewizyjny PILOT został uruchomiony w lutym br. i prezentuje informacje dotyczące bieżącej ramówki wszystkich polskojęzycznych kanałów telewziyjnych. PILOT jest telewizją informacyjną oraz rozrywkową, którą można oglądać w sieciach kablowych, obydwu platformach cyfrowych (Polsat Cyfrowy i Cyfra+) oraz po przez antenę satelitarną: Hot Bird 1-13E; 11,408V; SR=27500; FEC=3/4.

Operatorem stacji jest spółka Antena 2 Sp. z o.o. Spółka wydaje także przewodnik po ramówkach stacji telewizyjnych oraz jest operatorem sewrisu internetowego www.pilottv.pl.

FAKTY RMF FM są emitowane na antenie TV PILOT o następujących godzinach:
pon.-pt.: 8:00, 10:00, 12:00, 15:00, 17:00, 22:00, 23:00
sob.-nd.: 8:00, 12:00, 16:00, 18:00, 22:00

Janusz i Grzegorz Nałęcz; Przemysław Krupiński, Tomasz Róg, FAN FM, PR RMF FM
Zdjęcia: Przemysław Krupiński


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz