Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMFon ze specjalnym serwisem o Madonnie
23 stycznia 2012, 19:15
24 stycznia na portalu internetowych stacji radiowych RMFon.pl rusza wielki konkurs, w którym wygrać można pełną, 17-płytową dyskografię Madonny (15 płyt studyjnych i 2 z nagraniami koncertowymi).


W ciągu 2 tygodni odbędą się 3 edycje tego konkursu.
Zwycięzca każdej z nich otrzyma dyskografię Madonny, a wyróżnieni -DVD z najlepszymi teledyskami artystki.

W serwisie RMFon.pl można przypomnieć sobie biografię artystki, obejrzeć galerie jej zdjęć, znaleźć informacje o wydanych przez nią płytach, a także posłuchać fragmentów wywiadów.

Specjalnie z okazji konkursu redakcja RMFon przygotowuje:
1. Listę najciekawszych duetów Madonny
2. Krótki opis okładek płyt Madonny
3. Zestawienie najlepszych/najciekawszych coverów utworów Madonny
4. Opowiedzianą przez Michała Kowalewskiego i zilustrowaną klipami historię kariery Madonny od "Borderline" do "Celebration"


Konkurs związany jest z ogólnoświatową akcją promocyjną na Itunes, w ramach której wszystkie płyty Madonny można kupić w wersji cyfrowej w promocyjnej cenie.

Podczas emisji piosenek Madonny w stacjach RMFon.pl na stronach portalu wyświetlany jest link kierujący bezpośrednio do odpowiedniej płyty Madonny w serwisie Itunes.

Madonna sprzedała ponad 150 milionów albumów, niemal każdy jej krążek znalazł się w pierwszej dziesiątce list przebojów, piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, aktorka, producentka, wydawca i businesswoman, skandalistka. Jej pierwszy singiel „Everybody” miał premierę 30 lat temu w październiku 1982 roku, a jej najnowsza propozycja „Gimme Me All Your Luvin” zostanie wykonana na żywo 5 lutego w przerwie Superbowl - finałowego meczu o mistrzostwo National Football League.

RMFon to najpopularniejszy portal internetowych stacji radiowych. Obecnie mieści się na nim 87 stacji radiowych, a ich liczba ciągle rośnie.

RMFon zdobył w październiku pozycję lidera wśród internetowych stacji radiowych – liczba użytkowników RMFon przekroczyła milion. RMFon wyprzedził konkurencyjne OPEN FM oraz LAST FM.

Redakcja FAN FM, FAN FM, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz