Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Znamy najpiękniejszą piosenkę o miłości według słuchaczy RMF Love
14 lutego 2012, 20:12 , aktualizacja 20:18
Od 8 lutego przez tydzień w serwisie RMFon trwało głosowanie na najpiękniejszą piosenkę o miłości. Werdykt jury, w skład którego wchodzili słuchacze stacji RMF Love poznaliśmy w walentynkowy wieczór w POPliście RMF FM.


Spośród 30 piosenek, jakie zaproponowała redakcja RMFon internauci mieli zadanie wybrać tę najpiękniejszą miłosną melodię. Wśród nominowanych znaleźli się m.in. The Police z piosenką „Every Breath You Take”, Sting i „Fields of gold”, Roxette („Listen To Your Heart”), Perfect z „Kołysanką dla nieznajomej”, Sylwia Grzeszczak i jej „Sen o przyszłości”, czy wykonująca „Set Fire To The Rain” Adele. Podczas tygodniowego głosowania jurorzy, którymi byli użytkownicy serwisu RMFon mogli również zadedykować ukochanej osobie jedną z piosenek-kandydatek. Ich dedykacje pojawiały się w playerze stacji RMF Love podczas trwania utworu, którą wybrali.

Kilka minut przed 20:00 w walentynkowy wieczór wyniki głosowania słuchaczom RMF FM przedstawił Darek Maciborek ujawniając, która piosenka zdobyła pierwsze miejsce i zaszczytny tytuł Najpiękniejszej Piosenki o Miłości. Wielkim wygranym okazał się zespół Lady Pank z utworem „Zawsze tam gdzie Ty” . Podium plebiscytu uzupełnili Andrzej Piaseczny i „Chodź, przytul, przebacz” (2 miejsce) oraz Bryan Adams z piosenkę „(Everything I Do) I Do It For You” (3 miejsce).

Głosowaniu towarzyszył również konkurs, w którym na autora najpiękniejszej dedykacji oraz jego ukochaną osobę czekały nagrody - odtwarzacze mp4. Zdobyła je słuchaczka Sandra, która między innymi takimi słowami zadedykowała piosenkę Rafałowi:

"żebyś robił mi herbatę, kiedy jest zimno. i kakao do śniadania.
i całował we włosy po przebudzeniu. i na dobranoc.
i zabierał mnie ze sobą w dalekie podróże.
i spacerował ze mną w sobotnie popołudnie.
i słuchał ze mną muzyki przed snem.
i mówił, że boli, że nie wiesz, że przemija, że nie umiesz.”


Pełne wyniki plebiscytu znajdziecie na specjalnej walentynkowej stronie w serwisie RMFon.pl

Dawid Siwek, FAN FM; RMFon.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz